Şekerbank Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor! 30 Nisan Son!

0
Şekerbank Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!
Şekerbank Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Şekerbank, bankanın Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda istihdam etmek üzere Müfettiş Yardımcısı banka personeli alımı yapacağını duyurdu.

1953 yılında Türkiye’deki şeker pancarı üreticilerinin yaşadıkları finansal ihtiyaçları çözüme kavuşturmak amacıyla Pancar Kooperatifleri Bankası adı ile Eskişehir’de kurulan Şekerbank, 1993 yılı itibariyle banka statüsüne geçmeyi başarmış olup, 1997 yılı sonrasında da hisselerini halka arz ederek dinamik banka yapısına sahip olmayı başarmış durumda.

Şekerbank Müfettiş Yardımcısı Alım Şartları

Şekerbank Müfettiş Yardımcısı Alım Şartları
Şekerbank Müfettiş Yardımcısı Alım Şartları

Şekerbank’ın Müfettiş Yardımcısı alım ilanına başvuru yapacak olan adayların;

  • T.C. vatandaşı olmaları,
  • 4 yıllık lisans eğitimi vermekte olan üniversitelerin Ekonomi, İşletme, Hukuk, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, İstatistik, Bilgisayar Mühendisliği, Bankacılık ve Finans, Uluslararası Ticaret, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları
  • Askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az 1 yıl tecilli olması,
  • Herhangi bir kuruma karşı zorunlu hizmet yükümlülüğünün bulunmaması,
  • Sağlık durumu açısından Türkiye’nin herhangi bir yerinde görev yapmaya ve seyahat etmeye elverişli olması,
  • Son 2 yıl içerisinde TOEFL’dan en az 70, TOEIC’den en az 700 veya YDS’den en az 75 puan alınmış olması gerekmektedir.

Şekerbank, aynı zamanda adayların daha önce müfettiş yardımcılığı mülakatlarından elenmemiş olmalarını da önemsiyor.

Şekerbank İş ve İş Başvurusu Detayları

Şekerbank İş ve İş Başvurusu Detayları
Şekerbank İş ve İş Başvurusu Detayları

Şekerbank Müfettiş Yardımcısı, banka sınavında başarı gösteren adayları Bireysel Sunum, Birebir Banka Mülakatı, Kompozisyon Değerlendirme süreçlerine dahil edileceklerini belirtirken, yabancı dil seviye tespiti için herhangi bir sınavdan belgesi olmayan adaylara genel yetenek sınavı ile birlikte İngilizce sınavı da uygulanacağını belirtiyor.

Şekerbank Müfettiş Yardımcısı
Şekerbank Müfettiş Yardımcısı

Şekerbank 2 Nisan 2021 tarihinde yayımlanan banka personeli alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 30 Nisan 2021 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-t-a-s-mufettis-yardimcisi-2714803
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.