Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB En Az Lise Mezunu Satış Temsilcisi Alımı Yapacak!

TEB En Az Lise Mezunu Satış Temsilcisi Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bireysel ürünlerin aktif satışı konusunda görev alacak Aktif Satış Ekibi banka personeli alımı yapacağını duyurdu.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Adapazarı ve İzmit’te Bireysel Ürünler Aktif Satış Ekibi’nde görev alacak banka personeli alımı yapacağını duyurdu. İstihdam edilecek olan banka personelleri, kredi kartı satışı konusunda görev alacak.

TEB Banka İş İlanına Başvuru İçin Gereken Nitelikler

Türk Ekonomi Bankası (TEB), en az lise mezunu olan banka personeli alımı yapacağını duyurdu. İstihdam edilecek olan adayları Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık Ürünleri’nin sahada aktif satışını gerçekleştirmek üzere görevlendirecek olan banka, bankacılık ve satış alanında kariyer yapma hedefi bulunan adayların banka iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

İstihdam edilecek olan banka personellerini maaş + prim sistemi ile çalıştıracak olan banka, insan ilişkilerinde başarı gösteren, takım çalışmasına yatkın olan ve saha satış tecrübesine sahip adayların banka iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Ofis dışında, sahada satış yapabilecek adayların iş başvurusu yapmalarını talep eden TEB, yoğun tempoda çalışabilecek olan, esnek çalışma saatleri ile uyum sağlayabilecek olan seyahat engeli bulunmayan adayların başvurularını bekliyor. TEB, aynı zamanda erkek banka personeli adayları için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az iki yıl tecilli olmasına da önem veriyor.

TEB Son İş Başvurusu Tarihi ve Detayları

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından 19 Nisan 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 27 Mayıs 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-adapazari-1869035
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.