TEB En Az Lise Mezunu Satış Temsilcisi Alımı Yapacak!

0
TEB En Az Lise Mezunu Satış Temsilcisi Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bireysel ürünlerin aktif satışı konusunda görev alacak Aktif Satış Ekibi banka personeli alımı yapacağını duyurdu.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Adapazarı ve İzmit’te Bireysel Ürünler Aktif Satış Ekibi’nde görev alacak banka personeli alımı yapacağını duyurdu. İstihdam edilecek olan banka personelleri, kredi kartı satışı konusunda görev alacak.

TEB Banka İş İlanına Başvuru İçin Gereken Nitelikler

Türk Ekonomi Bankası (TEB), en az lise mezunu olan banka personeli alımı yapacağını duyurdu. İstihdam edilecek olan adayları Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık Ürünleri’nin sahada aktif satışını gerçekleştirmek üzere görevlendirecek olan banka, bankacılık ve satış alanında kariyer yapma hedefi bulunan adayların banka iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

İstihdam edilecek olan banka personellerini maaş + prim sistemi ile çalıştıracak olan banka, insan ilişkilerinde başarı gösteren, takım çalışmasına yatkın olan ve saha satış tecrübesine sahip adayların banka iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Ofis dışında, sahada satış yapabilecek adayların iş başvurusu yapmalarını talep eden TEB, yoğun tempoda çalışabilecek olan, esnek çalışma saatleri ile uyum sağlayabilecek olan seyahat engeli bulunmayan adayların başvurularını bekliyor. TEB, aynı zamanda erkek banka personeli adayları için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az iki yıl tecilli olmasına da önem veriyor.

TEB Son İş Başvurusu Tarihi ve Detayları

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından 19 Nisan 2018 tarihinde açılan banka personeli alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 27 Mayıs 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-adapazari-1869035
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.