Maaşını Ziraat’ten Alanlara Özel Arzum Ürünlerinde Yüzde 35 İndirim!

0
Maaşını Ziraat'ten Alanlara Özel Arzum Ürünlerinde Yüzde 35 İndirim!

Ziraat Bankası, kendi bankasından maaş alan emekli ve çalışanlara özel Arzum’dan yapacakları alışverişler için indirim kampanyası düzenlendi.

Ziraat Bankası Arzum Kampanyası dahilinde alışveriş yapacak banka çalışan ve emeklilerin ödemelerinde yüzde 35 oranında indirim yapılmaktadır.

Ziraat Bankası Arzum Kampanyası Şartları

Ziraat Bankası Arzum Kampanyasından yararlanabilmek için maaş ödemelerinin Ziraat’ten alınıyor olması gerekmektedir. Kampanyadan yararlanmak için son tarih 30 Nisan Pazartesi olup, bu tarihten sonra kampanya sonlanacaktır.

OK001 ve OK002 Arzum OKKA Kahve Makineleri ile birlikte AR4006 Arzum Olimpia Energy Multi Cyclone Filtreli Elektrikli Süpürge kampanya dahilinde değildir. Bunlar dışındaki tüm Arzum ürünleri kampanya dahilindedir. Kişiler aynı T.C. kimlik numarası ile kampanyadan sadece en fazla 3 kez yararlanabilirler.

Ziraat Bankası Arzum Kampanyası Başvuru Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası Arzum Kampanyası başvurusu sms ile yapılmaktadır. Maaşını bankadan alan çalışanların ARZUMBCLS, emeklilerin ise ARZUMBEMK yazıp bir boşluk bırakmaları, sonrasında ise T.C. kimlik numaralarını yazmaları gerekmektedir. Bunun devamında ise 4757’ye mesaj atılması gerekmektedir. Gerekli tüm kontroller sağlandıktan sonra, bireylerin telefonlarına promosyon kodu gönderilmektedir. Arzum mağazalarından yapılan alışverişlerde ise telefona gönderilen promosyon kodu kullanılmaktadır.

Kişiler promosyon kodunu, Arzum’un internet sitesinden de alabilirler. Hem bankanın hem de Arzum’un kampanyaya ilişkin değişiklik yapma ya da kampanyaya sonlandırma hakları bulunmaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.