QNB Finansbank’tan İnternetten ve SMS’le 10.000 TL Anında Kredi!

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank, müşterilerine uygun taksitlerle ödeyebilecekleri, banka şubesine gitmeden başvuru yapabilecekleri anında ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Yüzde 1,34’ten başlayan faiz oranlarıyla 48 ay vadeye kadar uzanan ödeme planı imkanı sunan QNB Finansbank, smsten internete, mobil bankacılıktan internet bankacılığına kadar çeşitli başvuru kanalı imkanları sağlıyor.

QNB Finansbank Anında İhtiyaç Kredisi Kampanyası ve Başvuru Şartları!

Düzenlenen anında ihtiyaç kredisi kampanyası için başvuru yapmak isteyenlerin kredi notlarına göre faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi notu yüksek olanlar için yüzde 1,33, düşük olanlar için ise yüzde 1,90 oranında faiz uygulanır. İhtiyaç kredisi faiz oranları ise şu şekildedir; %1,38, %1,73, %1,90, %1,34, %1,64 ve yüzde 1,86’dır.

48 ay vadeli kredi imkanı sağlayan banka, aynı zamanda da kredi ödemelerini erteleme imkanı sunmaktadır. Yani mayısın ilk haftasında kredi başvurusu yapan ve kredisi onaylanan kişiler ertelemeli ödeme planı tercih ederlerse ödemeleri eylülde başlamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

Anında Kredi Başvuru Kanalları

Kişiler isterlerse banka şubelerine gidip başvurularını yapabilirler. Banka şubelerine gitmeyip, sms atarak başvuru yapmak isteyenlerin T.C. kimlik numaralarını 5030’a göndermeleri gerekmektedir. Mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenlerin QNB Finansbank mobil bankacılık uygulamasını telefonlarına yüklemeleri gerekmektedir. İnternet bankacılığından kredi başvurusu için ise bankanın internet sitesinin ziyaret edilmesi, kredi başvuru formunun doldurulması gerekmektedir.

QNB Finansbank 10.000 TL Anında Kredi ve Ödeme Planı Detayları

QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 48 ay vadeli ödeme planı ile 10 bin TL temin eden kişiler için %1,86 faiz uygulanırsa aylık taksit 342 TL, %1,69 faiz uygulanırsa aylık taksit 328 TL, % 1,34 faiz uygulanırsa aylık taksit 301 TL olmaktadır.

Eğer bu krediler ertelemeli olarak alınırsa kredi taksitleri sırasıyla 370 TL, 354 TL ve 324 TL olmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...