Ana SayfaDiğer İş İlanlarıKamu Sözleşmeli Avukat Personel Alımı!

Kamu Sözleşmeli Avukat Personel Alımı!
K

-

Bingöl Üniversitesi bünyesinde görev verilmek üzere sözleşmeli kamu avukat personel alımı yapılacaktır.

Bingöl Üniversitesi Yeni Avukatlar Arıyor

Bingöl Üniversitesi’nin yaptığı personel alımı duyurusuna göre işe alınacak olan avukatlar Üniversite’nin Hukuk Müşavirliği biriminde görev yapacaklar. Kamu sözleşmeli personel alımları kapsamında gerçekleşecek olan avukat alımları sınav yapılmak suretiyle olacaktır. Bingöl Üniversitesi yaptığı duyuruda avukat alımı iş başvurularının son tarihinin 11 Mayıs 2018 olduğu, başvuruların tamamlanmasından sonra yazılı sınav düzenleneceği, yazılı sınavın tarihinin de 28 Mayıs 2018 olduğu, daha sonra sözlü sınava tabi tutulacakları, sözlü sınavın da 8 Haziran 2018 tarihinde olacağı ile ilgili bilgiler de yer aldı.

Avukat Kamu Personeli için Gereken Evraklar

Avukat kamu personeli alımı ile ilgili düzenlenecek olan sınavlara katılmak için aşağıdaki evrakların hazır edilmesi gerekmektedir.

  • Bingöl Üniversitesi’nin resmi internet sitesinden alınabilecek olan başvuru formu
  • Mezuniyet belgesi ya da diplomanın onaylı örneği
  • 3 tane vesikalık fotoğraf
  • KPSS sonucu bildiren belge
  • Avukatlık yapma ruhsatının örneği
  • Özgeçmiş
  • Avukatlık deneyim belgesi
  • SGK hizmet dökümü

Kamu Sözleşmeli Personel Alımı İş Başvurusu

Bingöl Üniversitesi kamu sözleşmeli personel alımı ile ilgilenen kişilerin başvuruları değerlendirmeye alındıktan sonra uygun görülmesi halinde sınava tabi tutulacaklardır. Sınav yazılı ve sözlü olmak üzere iki kademede düzenlenecektir. Yapılan iş başvurular Rektörlük tarafından oluşturulan bir komisyon tarafından incelenecektir. Avukat kamu personeli iş başvurularının sonucu bingol.edu.tr adresinden yayınlanacaktır. Aynı adresten bu işe alım duyurusu ile ilgili tüm ayrıntılara ulaşılabilir. Gerçeğe uygun olmaya belge düzenleyerek başvuru yapanların başvuruları iptal edileceği gibi haklarında cezai işlem uygulanacaktır. Kamu sözleşmeli avukat alımı sırasında Devlet Memurları Kanunu’nun 62. Maddesi ve 63. Maddesi esas alınarak gerçekleştirilecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol