Ana SayfaDiğer İş İlanlarıKamu Sözleşmeli Avukat Personel Alımı!

Kamu Sözleşmeli Avukat Personel Alımı!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bingöl Üniversitesi bünyesinde görev verilmek üzere sözleşmeli kamu avukat personel alımı yapılacaktır.

Bingöl Üniversitesi Yeni Avukatlar Arıyor

Bingöl Üniversitesi’nin yaptığı personel alımı duyurusuna göre işe alınacak olan avukatlar Üniversite’nin Hukuk Müşavirliği biriminde görev yapacaklar. Kamu sözleşmeli personel alımları kapsamında gerçekleşecek olan avukat alımları sınav yapılmak suretiyle olacaktır. Bingöl Üniversitesi yaptığı duyuruda avukat alımı iş başvurularının son tarihinin 11 Mayıs 2018 olduğu, başvuruların tamamlanmasından sonra yazılı sınav düzenleneceği, yazılı sınavın tarihinin de 28 Mayıs 2018 olduğu, daha sonra sözlü sınava tabi tutulacakları, sözlü sınavın da 8 Haziran 2018 tarihinde olacağı ile ilgili bilgiler de yer aldı.

Avukat Kamu Personeli için Gereken Evraklar

Avukat kamu personeli alımı ile ilgili düzenlenecek olan sınavlara katılmak için aşağıdaki evrakların hazır edilmesi gerekmektedir.

  • Bingöl Üniversitesi’nin resmi internet sitesinden alınabilecek olan başvuru formu
  • Mezuniyet belgesi ya da diplomanın onaylı örneği
  • 3 tane vesikalık fotoğraf
  • KPSS sonucu bildiren belge
  • Avukatlık yapma ruhsatının örneği
  • Özgeçmiş
  • Avukatlık deneyim belgesi
  • SGK hizmet dökümü

Kamu Sözleşmeli Personel Alımı İş Başvurusu

Bingöl Üniversitesi kamu sözleşmeli personel alımı ile ilgilenen kişilerin başvuruları değerlendirmeye alındıktan sonra uygun görülmesi halinde sınava tabi tutulacaklardır. Sınav yazılı ve sözlü olmak üzere iki kademede düzenlenecektir. Yapılan iş başvurular Rektörlük tarafından oluşturulan bir komisyon tarafından incelenecektir. Avukat kamu personeli iş başvurularının sonucu bingol.edu.tr adresinden yayınlanacaktır. Aynı adresten bu işe alım duyurusu ile ilgili tüm ayrıntılara ulaşılabilir. Gerçeğe uygun olmaya belge düzenleyerek başvuru yapanların başvuruları iptal edileceği gibi haklarında cezai işlem uygulanacaktır. Kamu sözleşmeli avukat alımı sırasında Devlet Memurları Kanunu’nun 62. Maddesi ve 63. Maddesi esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,206TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.