Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Dış Ticaret Satış Yetkilisi / Yetkili Yardımcısı Arıyor!

Burgan Bank Dış Ticaret Satış Yetkilisi / Yetkili Yardımcısı Arıyor!
B

Burgan Bank Dış Ticaret Satış Yetkilisi / Yetkili Yardımcısı Arıyor! Burgan Bank Banka Personel Alımı İş Başvuruları! Detaylar İçin...

-

Burgan Bank banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Dış Ticaret Satış Yetkilisi / Yetkili Yardımcısı pozisyonunda istihdam sağlayacağını bildirdi.

Burgan Bank Yeni Banka Personel Alımları

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Dış Ticaret Satış Yetkilisi / Yetkili Yardımcısı olarak görev verilmek üzere yeni personellere ihtiyaç duyulduğu belirtildi. Burgan Bank banka iş başvurusu yapacak olan adaylar İstanbul (Avr.) ve İstanbul (Asya) Burgan Bank şubesinde çalışacaklar. Adayların;

  • 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması,
  • Tercihen şube kurumsal ve ticari satış alanlarında tecrübeli ve dış ticaret ürünleri bilgisi olması,
  • İleri seviyede ingilizce biliyor olması,
  • Microsoft Office programlarını kullanabiliyor olması,
  • Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü olması,
  • Analitik düşünme yeteneğine sahip, prezantabl olması,
  • İstanbul’da ikamet ediyor olması,
  • Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekmektedir.

Burgan Bank Banka Personel Alımı İş Başvuruları

Yayımlanan banka iş ilanları için Dış Ticaret Satış Bölümü için de alım yapan Burgan Bank personel alımları kapsamında adayların tüm dış ticaret ürünlerinin satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi hedefiyle kurumsal ve ticari şubelere koçluk yapılması, dış ticaret rakamların gelişim ve hedef gerçekleştirmelerinin takip edilmesi, alınacak tüm aksiyonların belirlenmesi, şube ve müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi, günlük dış ticaret işlemlerinin takip edilmesi, bunların raporlamasının yapılması gerçekleştirilecektir.. Burgan Bank iş başvuruları ilgili departman tarafından 28 Kasım 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-dis-ticaret-satis-yetkilisi-yetkili-yardimcisi-2381213

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,349TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol