Ana SayfaBankacılıkGüncel 2020 Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Güncel 2020 Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Garanti Bankası, ilk Ankara’da kurulmuştur. Yarım yüzyıldan daha uzun süredir ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren Garanti Bankası çalışma saatleri ile hem şubelerinde hem de internet bankacılığında sınırsız hizmet vermektedir.

Bankaların çalışma saatleri incelendiği zaman Garanti Bankası’nın da diğerleri ile hemen hemen aynı olduğu görülmektedir. Ancak her bankanın kendi özelinde değişiklikleri olduğu bilinmelidir.

Güncel 2020 Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Diğer bankalarda da olduğu gibi disiplini, planı ve müşteri odaklı çalışma performansını gösteren Garanti Bankası çalışma saatleri sabah 09.00 ile başlamaktadır. Bankalar olsun ya da diğer kamu kurum ve kuruluşları olsun genel olarak iş başlangıcı 09.00 ya da 09.30 olmaktadır. Ancak bu noktada bazı istisnalar ile karşılaşılabilir.

2020 Bankaların çalışma saatleri belirlenirken verilen hizmet kalitesi, hizmet verilen sürenin uzunluğu, verimliliği düşünülürken, banka personellerinin de verimliliği düşünülmektedir. Bu sadece bankalar için değil, tüm çalışanlar için düşünülmelidir. Hiçbir kişi sabah 09.00 ile akşam 23.00’lara kadar verimli olarak çalışma performansı gösteremez. Bu nedenle de bankaların çalışma saatleri kişilerin verimliliği ve iş planlamasına göre belirlenmektedir.

2020 Garanti Bankası çalışma saatleri sabah 09.00’da başlar. Öğle arası olmayıp, akşam 17.00’a kadar devamlı olarak çalışılır. Ancak 17.00’de sadece kapı kapanır. 18.00, 19.00 Garanti Bankası çalışma saatleri içinde yer almaz. Fakat kapılar kapandıktan sonra işlemleri bitmeyen müşteriler olursa, banka çalışanları işlemleri sonlandırana kadar devam eder. Bu 5 dakika içerisinde de sonlanabilir, 2 saatte sürebilir. Bu süre banka kapanış saatleri yani kapı kapanışında banka içerisinde kalan müşteri sayısına bağlıdır. Müşterilerin işlemleri fatura ödeme gibi işlemlerde kısa, yapılandırma gibi işlemlerse uzun süreli mesai saatleri devam eder.

Garanti Bankası Çağrı Merkezi/ Müşteri Hizmetleri Numarası

Garanti Bankası çağrı merkezi çalışma saatleriyle aynı değildir. Garanti çağrı merkezi 7 gün 24 saat sınırsız hizmet sağlar. Müşteriler diledikleri zaman arayabilir, tüm bankacılık işlemlerini hem hafta sonları hem de akşamları halledebilirler. Ancak

  • Garanti Müşteri Hizmetleri Numarası= 444 0 333 ile 0 850 222 0 333
  • Garanti Bankası Genel Müdürlük Telefon Numarası= +90 212 318 18 18
  • Garanti Bankası Faks çekmek isteyenler için= +90 212 318 18 18

Garanti Kariyer!

Her yılın belli dönemlerinde banka iş ilanları yayınlanan Garanti Bankası, çeşitli alanlarda personel alımları yapmaya devam ediyor. Banka kadrolarını ve Garanti Bankası şubelerini her geçen artırılıp, benzer şekilde verilen hizmet ve hizmet kalitesi de her yıl artış gösteriyor.

Banka personel alımları için adaylar ise 2020 Garanti Bankası mesai saatleri ve mesai haricindeki çalışma saatlerini merak ediyor. Diğer bankalarda da olduğu gibi Garanti Bankası mesai saatleri sabah 09.00 ile akşam 17.00 arası olarak belirlenmiştir. Yani banka iş başvurusu yapan bir kişi alanına göre 9-5 mesaisi yapacaktır. Ancak bu çalışma saatleri yayımlanan banka iş ilanına göre farklılık gösterir. Örneğin; Çağrı Merkezi Personel Alımları yapan bir kişi için esnek çalışma saatleri uygulanabilir. Bu durumda bireylerin gece vardiyasında da çalışmaya uygun olmaları gerekmektedir. Ancak Gişe Yetkilisi alımlarında Garanti Bankası çalışma saatleri yani sabah 9 akşam 5 zaman diliminde görevlendirme yapılır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.