Denizbank Banka İş İlanları Yayınladı! En Az Lise Mezunu Personel Alınacak!

0
Denizbank Banka İş İlanları Yayınladı! En Az Lise Mezunu Personel Alınacak!
Denizbank Banka İş İlanları Yayınladı! En Az Lise Mezunu Personel Alınacak!

Denizbank, İŞKUR kayıtlı olmak üzere en az lise mezunu olan banka personeli alımı gerçekleştirecek. Banka, adayları telefonda satış temsilcisi kadrosunda istihdam edecek.

Denizbank tarafından yayımlanan banka iş ilanları arasında yer alan ve en az lise mezunu banka personeli adaylarının istihdam edileceği iş ilanında adaylar Telefonda Satış Temsilcisi kadrosunda istihdam edilecekler.

Denizbank İş Başvurusunda Aranan Genel Nitelikler

Denizbank iş başvurusu yapacak olan adayların telefonda satış ve müşteri geri kazanımı konusunda yetenekli olmalarını önemsiyor. Aynı zamanda adayların güçlü ikna kabiliyetine sahip olmalarını da önemseyen banka, hedefe yönelik olarak ve müşteri odaklı bir şekilde çalışma yürütebilecek olan banka personeli adaylarının iş başvurusu yapmalarını talep ediyor.

Denizbank tarafından iş başvurusunda aranan nitelikler arasında etkili bir ses tonuna sahip olunması yer alıyor. İnsan ilişkilerinde başarılı olan, iletişim yeteneklerini geliştirmiş, diksiyonu düzgün adayların başvurularını bekleyen Denizbank, adayların takım çalışmasına yatkın olmalarını da önemsiyor.

Analitik düşünme yeteneğini geliştirmiş, iş disiplinine sahip olan, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanan adayların banka iş ilanlarına başvuru yapmalarını bekleyen banka, aynı zamanda erkek adayların askerlik görevinin tamamlanmış olmasına ya da en az iki yıl tecilli olmasına da önem veriyor.

Denizbank İş Başvurusu ve İşe Alım Süreci Detayları

Denizbank tarafından yayımlanan banka iş ilanına başvuru yapan adaylar Telefonda Satış Temsilcisi kadrosunda istihdam edilecekler. İŞKUR kayıtlı olan adayların başvuru yapabileceği program ile birlikte adaylar ilk etapta 1 ay Deniz Akademi’de eğitim görecek, sonrasında ise 2 ay boyunca iş başında eğitim görecekler. 3 aylık süreç sonunda banka sınavı ve banka mülakatında başarı göstermiş olan bu adaylara Denizbank tarafından iş teklifi yapılarak istihdam edilecekler.

Denizbank’ın 7 Mayıs 2018 tarihinde güncellediği banka personeli alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 30 Haziran 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-iskur-telefonda-satis-temsilcisi-2048726
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.