Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka, Ön Lisans Öğrenci ve Mezunu Vardiyalı Personel Alımları!

Fibabanka, Ön Lisans Öğrenci ve Mezunu Vardiyalı Personel Alımları!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanak, Çağrı Merkezi için banka personel alımları yapıyor. Diğer banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvuruları için sitemizde yer alan banka personel alımları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Fibabanka Personel Alımları

Yayımlanan banka iş ilanları içerisinde Kağıthane’de bulunan Çağrı Merkezi için personel alımları yapacağını açıklayan Fibabanka, banka iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans ya da lisans mezunu olmaları istenmektedir. Ancak ön lisans ve lisans öğrencilerinin banka iş başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır. Öğrenci adayların çalışma saatleri ile ders saatlerinin çakışmaması gerekmektedir.

Fibabanka müşterilerinden gelen aramaları karşılamak şartıyla bankacılık hizmetlerinin sunulması işi yapılacak olup, adayların sürekli olarak hem kendilerini hem de işlerini geliştirmeye hevesli olmaları, tebessüm etmekten yorulmamaları istenmektedir.

Söz konusu banka iş ilanları kapsamında adayların iletişim ve ikna kabiliyet yeteneklerinin kuvvetli olması, araştırmayı çok sevmeleri, gelişime daima açık olmaları, ekip çalışmalarında uyumlu olmaları, zaman yönetiminde başarılı olmaları, sorumluluk almayı bilmeleri ve alınan sorumlulukları eksiksiz, zamanında yerine getirmeleri, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, istenmektedir.

Diksiyona çok önem veren Fibabanka, söz konusu banka personel alımları kapsamında adayların da aynı önemi vermelerini istemektedir.

Şartlara uygun olan adaylarla banka iletişime geçecektir. İşe alım sürecini başarıyla tamamlayanlar vardiyalı olarak istihdam edilecektir. Bu nedenle de adayların vardiyalı çalışma pozisyonuna uygun olmaları istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Ne Zaman?

Son başvuru tarih 23 Haziran’dır.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-vardiyali-1990861
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...