Fibabanka, Ön Lisans Öğrenci ve Mezunu Vardiyalı Personel Alımları!

0

Fibabanak, Çağrı Merkezi için banka personel alımları yapıyor. Diğer banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvuruları için sitemizde yer alan banka personel alımları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Başlıklar

Fibabanka Personel Alımları

Yayımlanan banka iş ilanları içerisinde Kağıthane’de bulunan Çağrı Merkezi için personel alımları yapacağını açıklayan Fibabanka, banka iş başvurusu yapacak adayların en az ön lisans ya da lisans mezunu olmaları istenmektedir. Ancak ön lisans ve lisans öğrencilerinin banka iş başvuruları da değerlendirmeye alınacaktır. Öğrenci adayların çalışma saatleri ile ders saatlerinin çakışmaması gerekmektedir.

Fibabanka müşterilerinden gelen aramaları karşılamak şartıyla bankacılık hizmetlerinin sunulması işi yapılacak olup, adayların sürekli olarak hem kendilerini hem de işlerini geliştirmeye hevesli olmaları, tebessüm etmekten yorulmamaları istenmektedir.

Söz konusu banka iş ilanları kapsamında adayların iletişim ve ikna kabiliyet yeteneklerinin kuvvetli olması, araştırmayı çok sevmeleri, gelişime daima açık olmaları, ekip çalışmalarında uyumlu olmaları, zaman yönetiminde başarılı olmaları, sorumluluk almayı bilmeleri ve alınan sorumlulukları eksiksiz, zamanında yerine getirmeleri, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank Lise Mezunu İletişim Merkezi Asistanı Alımı Yapıyor!

Diksiyona çok önem veren Fibabanka, söz konusu banka personel alımları kapsamında adayların da aynı önemi vermelerini istemektedir.

Şartlara uygun olan adaylarla banka iletişime geçecektir. İşe alım sürecini başarıyla tamamlayanlar vardiyalı olarak istihdam edilecektir. Bu nedenle de adayların vardiyalı çalışma pozisyonuna uygun olmaları istenmektedir.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Ne Zaman?

Son başvuru tarih 23 Haziran’dır.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-vardiyali-1990861
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.