Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank, 6 İldeki Çağrı Merkezi Departmanlarına Personel Alımları! Başvuruya Son 1 Hafta!

Akbank, 6 İldeki Çağrı Merkezi Departmanlarına Personel Alımları! Başvuruya Son 1 Hafta!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank, Finans için banka personel alımları yapıyor. Diğer banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvuruları için sitemizde yer alan banka personel alımları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Akbank Personel Alımları Detayları

Çağrı Merkezi Dış Kaynak Takım Yönetici Yardımcısı alımları yapacak olan Akbank, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin lisans ya da ön lisansın ilgili bölümlerinden mezun olmaları istemektedir.

Yayımlanan banka iş ilanları kapsamında adayların Ordu, Malatya, Eskişehir, Edirne, Kayseri ve Uşak lokasyonlarında çalışabilecek pozisyona uygun olmaları, bu lokasyonlarda ikamet etmeleri istenmektedir. İşe ulaşım sorunu olmaması, sorumluluk bilinci yerinde adayların banka iş başvurusu yapmasını isteyen Akbank, tüm adayların bankacılık sektöründe Çağrı Merkezi yönetimi konusunda en az 4 senelik tecrübelerinin bulunmasını, etkili ekip yönetimi ve satış koçluğu yeteneklerinin gelişmiş olmasını, her zaman müşteri, sonuç ve performans odaklı çalışmalarını, analitik ve iletişim yönlerinin güçlü olmasını, ekip çalışmalarında uyumlu ve başarılı olmalarını, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmeleri istenmektedir.

Çağrı Merkezi Dış Kaynak Performans İzleme Ekibi kapsamında belirlenen hedefler yönünde sorumlu olunan dış kaynak firmalarının çağrı operasyonlarının koordinasyonlarının sağlanması, performansların takip edilmesi, bu süreçte meydana gelen tüm olumsuzluklarda gerekli aksiyonların alınması için görevlendirme yapılacaktır.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Akbank personel alımları için son başvuru tarihi 18 Mayıs Cuma günüdür. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-cagri-merkezi-dis-kaynak-takim-yonetici-yrd-1986113
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.