Akbank, 6 İldeki Çağrı Merkezi Departmanlarına Personel Alımları! Başvuruya Son 1 Hafta!

0

Akbank, Finans için banka personel alımları yapıyor. Diğer banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvuruları için sitemizde yer alan banka personel alımları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Akbank Personel Alımları Detayları

Çağrı Merkezi Dış Kaynak Takım Yönetici Yardımcısı alımları yapacak olan Akbank, banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin lisans ya da ön lisansın ilgili bölümlerinden mezun olmaları istemektedir.

Yayımlanan banka iş ilanları kapsamında adayların Ordu, Malatya, Eskişehir, Edirne, Kayseri ve Uşak lokasyonlarında çalışabilecek pozisyona uygun olmaları, bu lokasyonlarda ikamet etmeleri istenmektedir. İşe ulaşım sorunu olmaması, sorumluluk bilinci yerinde adayların banka iş başvurusu yapmasını isteyen Akbank, tüm adayların bankacılık sektöründe Çağrı Merkezi yönetimi konusunda en az 4 senelik tecrübelerinin bulunmasını, etkili ekip yönetimi ve satış koçluğu yeteneklerinin gelişmiş olmasını, her zaman müşteri, sonuç ve performans odaklı çalışmalarını, analitik ve iletişim yönlerinin güçlü olmasını, ekip çalışmalarında uyumlu ve başarılı olmalarını, bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edebilmeleri istenmektedir.

Çağrı Merkezi Dış Kaynak Performans İzleme Ekibi kapsamında belirlenen hedefler yönünde sorumlu olunan dış kaynak firmalarının çağrı operasyonlarının koordinasyonlarının sağlanması, performansların takip edilmesi, bu süreçte meydana gelen tüm olumsuzluklarda gerekli aksiyonların alınması için görevlendirme yapılacaktır.

Banka Personel Alımları için Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Akbank personel alımları için son başvuru tarihi 18 Mayıs Cuma günüdür. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-cagri-merkezi-dis-kaynak-takim-yonetici-yrd-1986113