Ana SayfaDiğer İş İlanlarıİlköğretim Mezunu Kamu İşçi Alımı Yapılıyor!

İlköğretim Mezunu Kamu İşçi Alımı Yapılıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Kamu personel alımı kapsamında işe alınacak olan işçilerin ilköğretim mezunu olmasının yeterli olduğu bildirildi.

Kamu Personeli Daimi İşçi Alımı

İnebolu Belediyesi tarafından yapılan kamu personel alımı duyurusunda Belediye’de görev yapmak üzere daimi işçi olarak yeni personellerin işe alınacağı, işe alımların 9 Ağustos 2009 tarihinde yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alımında Uygulanacak Usul ve Esaslar ile ilgili yönetmelikte belirtilen hükümler gereği Çalışma ve İş Kurumu Kastamonu İl Müdürlüğü için gerçekleştirileceği açıklandı.

İnebolu Belediyesi Daimi İşçi Alımı

İnebolu Belediye bünyesinde görev yapacak yeni işçilerin Görüntü ve Ses Sistemleri Bakım Onarımcısı olması gerektiği de belirtildi. Daimi kamu işçisi personel alımı ile işe alımı gerçekleştirilecek olan kişilerin taşıması gereken özellikler ile ilgili daha sonra bilgi verileceği, bu bilgilerin İŞKUR olarak kısaltılan Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Çalışma ve İş Kurumu Kastamonu İl Müdürlüğü tarafından iskur.gov.tr adresinde ilan edileceği de bildirildi. Açıklamada kamu personel alımı iş başvurusu yapacak olan adayların işe alımlara dair süreci belirtilen adresten talip etmelerinin gerektiğinin de altı çizildi.

Kamu Personeli İş Başvurusu

Kamu personeli iş başvurusu yapabilmek için adayların ilköğretim mezunu olmalarının yeterli olduğu da belirtildi. Başvuru sahiplerinin hangi niteliklere sahip olmasının istendiği de işe alım duyurusunda yer alıyor. Adaylar; Milli Eğitim Bakanlığı’nda almış oldukları Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Görüntü ve Ses Sistemleri Sertifikası’nı ibraz etmek durumundalar. Bu meslekte en az 5 yıl olmak üzere çalışıyor olmaları da bir başka şart olarak belirtildi. İşyerlerinden alacakları çalışma belgesi ve SGK hizmet dökümü ile başvuru yapılacak. Aşağı paylaşılan bağlantıda kamu işçi alımları ile ilgili tüm ayrıntılar yer almaktadır.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?7f8f9f9c-7923-491b-b011-071a6671abfc

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,217TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.