Ana Sayfa Diğer İş İlanları İlköğretim Mezunu Kamu İşçi Alımı Yapılıyor!

İlköğretim Mezunu Kamu İşçi Alımı Yapılıyor!

-

Kamu personel alımı kapsamında işe alınacak olan işçilerin ilköğretim mezunu olmasının yeterli olduğu bildirildi.

Kamu Personeli Daimi İşçi Alımı

İnebolu Belediyesi tarafından yapılan kamu personel alımı duyurusunda Belediye’de görev yapmak üzere daimi işçi olarak yeni personellerin işe alınacağı, işe alımların 9 Ağustos 2009 tarihinde yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alımında Uygulanacak Usul ve Esaslar ile ilgili yönetmelikte belirtilen hükümler gereği Çalışma ve İş Kurumu Kastamonu İl Müdürlüğü için gerçekleştirileceği açıklandı.

İnebolu Belediyesi Daimi İşçi Alımı

İnebolu Belediye bünyesinde görev yapacak yeni işçilerin Görüntü ve Ses Sistemleri Bakım Onarımcısı olması gerektiği de belirtildi. Daimi kamu işçisi personel alımı ile işe alımı gerçekleştirilecek olan kişilerin taşıması gereken özellikler ile ilgili daha sonra bilgi verileceği, bu bilgilerin İŞKUR olarak kısaltılan Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Çalışma ve İş Kurumu Kastamonu İl Müdürlüğü tarafından iskur.gov.tr adresinde ilan edileceği de bildirildi. Açıklamada kamu personel alımı iş başvurusu yapacak olan adayların işe alımlara dair süreci belirtilen adresten talip etmelerinin gerektiğinin de altı çizildi.

Kamu Personeli İş Başvurusu

Kamu personeli iş başvurusu yapabilmek için adayların ilköğretim mezunu olmalarının yeterli olduğu da belirtildi. Başvuru sahiplerinin hangi niteliklere sahip olmasının istendiği de işe alım duyurusunda yer alıyor. Adaylar; Milli Eğitim Bakanlığı’nda almış oldukları Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Görüntü ve Ses Sistemleri Sertifikası’nı ibraz etmek durumundalar. Bu meslekte en az 5 yıl olmak üzere çalışıyor olmaları da bir başka şart olarak belirtildi. İşyerlerinden alacakları çalışma belgesi ve SGK hizmet dökümü ile başvuru yapılacak. Aşağı paylaşılan bağlantıda kamu işçi alımları ile ilgili tüm ayrıntılar yer almaktadır.

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?7f8f9f9c-7923-491b-b011-071a6671abfc

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,255BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler