Kapalıçarşı Altın Piyasası Güne Yükselişle Başladı! Gram Altın Bugün Ne Kadar Oldu?

Google Haberlere Abone Ol:

Kapalıçarşı altın piyasası dün güne rekorla başladı. Gözler günün açılışına çevrildi. Güncel altın fiyatları herkesin dikkatini çekerken, altının gramı 15 Mayıs Salı gününe de 185 lira bandının hemen altında başladı. Çeyrek altın gün açılışını yüzde 0,47’lik artışla yaptı. Bugün çeyrek altın ne kadar oldu? İşte yeni günün ilk alış ve satış fiyatları…

Kapalıçarşı Altın Fiyatlarında 15 Mayıs 2018 (Salı)

Kapalıçarşı altın piyasası hafta açılışını rekorla yaparken, yatırımcılar ve vatandaşlar yeni günün fiyatları için internet başındaki yerini aldı. Çeyrek altın, yarım altın, tam altın, Reşat altın ve cumhuriyet altını güne yükselişle başladı. Günün en iyi primini ise yüzde 2,87’lik artışla Reşat altın yaptı. Diğer altın türlerindeki fiyat değişimleri ise sabah saatlerinde şöyle kaydedildi.

Gram Altın Ne Kadar Güncel Fiyat?

Kapalıçarşı altın piyasası dahilinde en çok işlem görenlerden olan gram altın yeni güne yüzde 0,29’luk artışla başladı. Fiyattaki yükseliş sonrasında gram altın alış fiyatı 184,92 liraya, satış fiyatı 184,98 liraya yükseldi.

Çeyrek Altın Ne Kadar?

Çeyrek altın satışlarının bir ay kadar hız keseceğini tahmin eden kuyumcu esnafı, çeyrek altının bugünkü satış fiyatının 299,77 lira olduğunu ifade etti. Çeyrek altın alış fiyatı ise günün ilk dakikalarında 293,15 liradan işlem görmeye başladı.

Yarım Altın Alış ve Satış Fiyatı?

Yarım altın güne yüzde 0,44’lük artışla başlaması ardından alışları 584,47 lira üzerinden fiyatlandırdı. Satış için uygulanan fiyatsa 599,54 lira olarak gözlemlendi.

Reşat Altın Bugün Ne Kadar Oldu?

Kapalıçarşı altın fiyatları incelendiğinde günün en iyi başlangıcını Reşat altın yaptı. Reşat altın alışta bin 240 lira 47 kuruş, satışta bin 252 lira 95 kuruşa yükseldi.

Tam Altın Ne Kadar?

Tam altın güne bin 172 lira 60 kuruş ile başlayan sarrafiyelerden oldu. Bu fiyat alış işlemleri için uygulanırken, satışlar saat 08.30 itibariyle bin 195 lira 42 kuruştan devam ediyor.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira?

Cumhuriyet altın alacaksanız satış fiyatı Kapalıçarşı altın piyasasında bin 220 lira seviyesinde bulunuyor. Alış işlemleri aynı piyasada bin 208 liradan sürüyor.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...