Ana SayfaBankacılıkYapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarasına 7/24 Hızlı Bağlanma!

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarasına 7/24 Hızlı Bağlanma!

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarasına 7/24 Hızlı Bağlanmak yapmanız gerekenler çok kolay! İşte detaylar.

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Teknolojik alt yapısını sürekli geliştiren Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin bankacılık faaliyetlerini daha hızlı ve daha kısa zamanda halledebilmeleri için, banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan imkanlar vermektedir. Bu kapsamda geliştirile 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri, internet ve mobil uygulamalarına ek olarak çok iyi hizmet vermektedir.

444 0 444 Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Ne Zamanları Hizmet Verir?

Banka müşterileri 7 gün 24 saat, hem hafta içi hem de hafta sonları 444 0 444 Yapı Kredi müşteri hizmetleri kanalıyla tüm işlemlerini halledebilirler. Avantajlarından biri bu numara aradıktan sonra kişilerin bankaya kendilerini tanıtmak zorunda olmamalarıdır. Çünkü kişiler, bankadaki kişisel bilgilerinde yer alan numaradan aramalarını gerçekleştirince sistem direkt olarak onları tanır, müşteri temsilcisi de ekranda ismi görür.

Bir diğer avantajı ise bu numara aranıp operatöre bağlandıktan sonra dikkatli dinlemek gerekmektedir. Operatörün söylediği kategorileri dikkatli dinlemeli, hizmet alınmak istenen menüye giriş yapılmalıdır. Aksi durumda tüm işlemler tekrardan yapılır.

Yapı Kredi Kartımı Kaybettim! Evet, doğru duydunuz. Kart kayıpları, kartın çalınması, ATM’lerin kartı yutması gibi durumlarda da hızlı çözüm için 444 0 444 Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile iletişim kurulmalı, çözüm ve destek istenmelidir. Aksi durumda kartınız çalınmışsa başkaları tarafından kullanabilir. ATM yutmuşsa, siz oradan ayrıldıktan sonra atm kartı geri verebilir ve kart başkalarının eline geçebilir. Yapılması gereken kartın faaliyetlerini durdurmaktır.

Kayıp ya da kartın çalınması halinde 444 0 444 Yapı Kredi iletişim kurulmalıdır. Karta ne olduğu anlatılmalıdır. Müşteri temsilcisi gerekli bilgileri not alıp, kartı kullanıma kapatacaktır. Sonrasında ise sizden güncel ikametgah bilgileri talep edecektir ve yakın zamanda oturduğunuz yere yeni kartı bilgileriniz ve kartınız gönderilecektir.

Kartımı İptal Ettirdim, Bankaya Gidip İşlem Yapabilir miyim?

Tabiki. Banka, kredi kartı ya da diğer kartların kayıp, çalıntı işlemlerini Yapı Kredi iletişim yoluyla bankaya birdiyseniz, nüfus cüzdanı ile banka şubelerini ziyaret etmeniz halinde aynı işlemleri tekrardan yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı ile yapılan bir diğer işlem ise kur takipleridir. Çeşitli internet sitelerine girmeden kolay bir şekilde kur takipleri gerçekleştirilebilir. Benzer şekilde kredi kartı borçlarının öğrenilmesi, hesap kesim tarihi hakkında bilgi alınması, hesap kesim tarihinde değişiklik talep edilmesi gibi talepleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubelerinde yapılan bu işlemleri, sıra beklemeden, sayfalarda kağıtlar imzalamadan da gerçekleştirmek mümkündür.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma!

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanma genel olarak tüm vatandaşların sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Kişiler banka müşteri temsilcisine hızlı bağlanma yapamadıkları için bankacılık işlemleri de uzuyor.

Yapı Kredi müşteri temsilcisine direk bağlanma için ilk olarak 444 0 444 Yapı Kredi Telefon bankacılığı aranmalıdır. Yapılan arama sonrasında ise operatörün söylediklerinin kaçırılmaması gerekiyor. Aksi durumda başa dönüp, hepsinin tekrar dinlenmesi gerekiyor. Yanlış menüye giriş yapıldığında da yine başa dönülmesi ve tekrar dinlenmesi gerekiyor.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri hızlı bağlanma 2018 yılında da genel olarak karşımıza çıkan bir durum. Bu durumda da aşağıdakilerin yapılması vakit kaybını önlemektedir.

 • Kredi kartı, banka kartı gibi banka ürünlerinin çalınma durumu varsa 0 rakamını tuşlayın.
 • Kredi kartının ekstre tarihinin değiştirilmesi ya da sorgulanması gibi kredi kartı işlemleri varsa 1 rakamını tuşlayın.
 • Şifre işlemleri ile diğer işlemler yapılacaksa 3 rakamını tuşlayın.

Yapı Kredi müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma için ilk olarak kredi kartı işlemleri yani 1 numaralı tuş ya da bankacılık işlemleri yani 2 numaralı tuş seçilmelidir. Bunların devamında da alt menüler karşımıza çıkacaktır. Bunların tümünün okunmasının beklemeniz gerekmektedir. Okumalar bittikten sonra ise sıfır tuşlayın ve Yapı Kredi müşteri temsilcisine hızlı bağlanma işlemini gerçekleştirdiniz demektedir.

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisi Menüleri

1 Numara: Kredi Kartı işlemleri

Yapı Kredi telefon bankacılığı menüsünden 1’i tuşlayın.

 • Son ekstre bilgileri, ekstre talepleri ya da kredi kartı ödemeleri için 1’i tuşlayın.
 • Kredi kartı limit ve günce bakiye bilgileri için 2’yi tuşlayın.
 • Kurye aşamasında olan kartınız var ve bunu öğrenmek istiyorsanız 3’ü tuşlayın.
 • Kartın Para Puan özelliğini aktif etmek istiyorsanız 4’ü tuşlayın.
 • Ön ödemeli kart işlemleri yapmak istiyorsanız 5’i tuşlayın.
 • Ek kartı işlemleri için 6’yı tuşlayın.
 • Yapı Kredi kredi kartınızı internet alışverişlerine açmak istiyorsanız 7’yi tuşlayın.
 • Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine bağlanmak için 0’ı tuşlayın.

2 Numara: Bankacılık İşlemleri

Yapı Kredi telefon bankacılığı ana menüsünden 2 numarayı tuşlayın.

 • Vadesiz hesap bilgilerini öğrenmek için 1’i tuşlayın.
 • Yatırım, hisse senedi işlemleri ya da piyasa bilgilerini öğrenmek için 2’yi tuşlayın.
 • Para transferleri ya da fatura ödeme bilgileri için 3’ü tuşlayın.
 • Kurye aşamasında olan kartın durumunu öğrenmek istiyorsanız 4’ü tuşlayın.
 • Yapı Kredi kredi kartı ya da banka kartını online alışverişe açmak istiyorsanız 5’i tuşlayın.
 • Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine bağlanmak için 0’ı tuşlayın.

DİKKAT: Eğer bankada kaydı olmayan bir numaradan müşteri hizmetlerini arıyorsanız ilk olarak T.C. kimlik numarasının girilmesi gerekmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.