Türkiye Finans, Girişimci Bankacılık Yönetmen Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans, Girişimci Bankacılık Yönetmeni Alımı Yapıyor! Detaylar...

0
Türkiye Finans, Girişimci Bankacılık Yönetmen Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası Girişimci Bankacılık Yönetmen Yardımcısı alımları yapacak. Banka iş başvurusu yapacak adayların kriterler de belirtilmiştir.

Türkiye Finans Girişimci Bankacılık Yönetmen Yardımcısı Alımları!

Yayımlanan banka iş ilanları kapsamında Çorlu Şube Müdürlüğü’nde görev yapacak  personel alımları yapılacak. Adayların Çorlu’da ikamet etmeleri ya da başvurunun onaylanması durumunda ikamet edebilecek pozisyonda olmaları istenmektedir. Tüm adayların;

  • Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olması,
  • Bankaların Perakende / Girişim pazarlama bölümlerinde en az 3 yıl deneyimi olması,
  • Tercihen Bes, Segem, SPK lisansı olması,
  • Her zaman güler yüzlü olmak,
  • Kolay iletişim kurabilmek,
  • Bankanın misyon ve visyonunu iyi temsil edebilmek,
  • Faizsiz bankacılık alanında çalışma isteğinin bulunması,
  • Erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olması gerekmektedir.

SPK Temel ya da İleri Düzey belgesi olan, BES Aracılık belgesi olan adayların banka iş başvuruları ise ön değerlendirmeye alınacaktır. Adaylar satış departmanında görevlendirilecek olup, tüm adaylar aktif pazarlama faaliyetleri kapsamında müşteri kazanımının sağlanması, var olan müşterilerin takiplerinin yapılması ve varlık performanslarının iyileştirilmesi, ürün karlılığı ile penetrasyonun artırılması, Pazar ile müşteri verilerinin toplanıp, analizlerinin çıkartılması işleri yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Memur Alımları! Son Başvuru 15 Ağustos!

Banka İş İlanları için Son Başvuru Ne Zaman?

Banka iş başvuruları için son tarih 12 Kasım 2020‘dir. Bu tarihten sonra şartlara uygun olan adaylarla banka iletişime geçecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-corlu-sube-girisimci-bank-yonetmen-yard-yetk-2579589
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.