Güncel 2020 Şekerbank Çalışma Saatleri

Google Haberlere Abone Ol:

9 Bölge Müdürlüğü ve çok sayıda şubesi ile müşterilerinin her zaman yanında olan Şekerbank çalışma saatleri ve kaçta açılıyor sorusu en çok aratılanlar arasındaki yerini koruyor. Şimdi detaylıca bakalım.

Şekerbank Çalışma Saatleri

Tüm bankaların çalışma saatleri hemen hemen aynıdır. Ancak yarım saat gibi ufak tefek farklılıklar olmaktadır. Bu da bankaların kendi özelinde belirledikleri kurallardır. Şekerbank’ta bu bankalardan biridir. Şekerbank çalışma saatleri sabah 09.00’da başlamaktadır. Yani bankacılık işlemleri için sabah 09.00’da gitmeniz yeterli olmaktadır. Ancak haftanın ilk günü ile son günü yoğunluk yaşanmasından dolayı biraz daha erken gidilmesi tavsiyemizdir. Bankanın önünde banka açılmadan sıralar oluşabilmektedir. Erkenden işinizi bitirmek istiyorsanız 09.00’dan önce gitmelisiniz.

Şekerbank mesai saatleri için son saat 17.00’dir. 17.00’den sonra bankacılık işlemleri halen daha devam eder ancak sadece sıra alanlar ve sıra alıp banka içinde bekleyenler. Eğer sıranızı alıp, nasılsa hemen sıra gelmez diye banka dışına çıkarsanız, 17.00’de kapıların kapandığını bilmeniz gerekir. Bu saatten sonra içeri alınmazsanız. Sadece banka içinde olanların işlemleri devam eder ve son işlem sonrasında da banka çalışanların mesaileri sonlanır. Ancak sıranızı almış ve banka içinde bekliyorsanız son işlemi yapılacak kişiye kadar tüm işlemler devam eder.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank İş İlanları: 2022 Ağustos (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank Öğle Arasına Kaçta Çıkıyor?

Şekerbank mesai saatleri içine öğlen 12.30 ile 13.30 arası dahil değildir. Banka çalışanları bu saat aralığında öğle paydosu verilirler. Eğer öğleden önce sıra almışsanız ve sıra gelmemişse öğleden sonrayı beklemeniz gerekmektedir. Sıra numarasına göre de öğleden sonra işlemler kaldığı yerde 17.00’a kadar devam eder. Ancak 12.30 ile 13.30 arasında işlem yapılmadığını bilmeniz gerekir.

Şekerbank Haftasonu Açık mı?

Hayır. Banka haftasonları hizmet vermemektedir.

Şekerbank Bayramda Açık mı?

Şekerbank, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, 1 Ocak, 1 Mayıs, 15 Temmuz, 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi resmi tatillerde hizmet vermemektedir.

Şekerbank İnternet Bankacılığı ile Tüm İşlemlerini Halledebilirsiniz!

Bankacılık işlemlerinin pek çoğu artık internet bankacılığı ya da mobil bankacılıkla da hızlı bir şekilde yapılabilir. Bu nedenle bankaların çalışma saatlerini takip etmek, bankalara gitmek zorunda değilsiniz. Yani kredi, kredi kartı ödemeleri, yapılandırmaları ve hatta başvuruları internet bankacılığı ile hızlı bir şekilde yapılır. Benzer şekilde fatura ödemeleri, asgari ödemeler, kredi kartı ekstresi tarihinin değiştirilmesi, tüm bireysel ve kurumsal bankacılık işlemleri mobil ve internet bankacılığı ile hızlı bir şekilde halledilir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...