Ana SayfaKrediler2018 Ziraat Bankası Kredileri

2018 Ziraat Bankası Kredileri

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bireysel, girişimci ve kurumsal hizmetlerin verildiği Ziraat Bankası kredileri tüketici ihtiyaçları ön planda tutularak hazırlanır. Genel ihtiyaçların yanı sıra; taşıt, konut ve çeşitli kredi paketleriyle müşterilerinin yanında olan banka, sunduğu eğitim kredisi ve kredili mevduat hesabıyla da nakit ihtiyaçlarını anında giderir.

Ziraat Bankası Kredileri – İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredileri; tüketici kredisi, avans kredisi, ipotekli teminat kredi transferi ve kredili mevduat hesabıdır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri şubeler, internet bankacılığı, telefon bankacılığı, ATM’ler ve mobil uygulamalar üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları seçilen ürün, tutar ve vadeye göre değişiklik gösterebilir. Esnek ödeme imkânına sahip olan tüketici kredilerinde en uzun vade 48 aydır.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

Aracını seçen müşterilere finansman desteği sağlayan Ziraat Bankası taşıt kredisi başvuru kanalları; şubeler, web sitesi, Ziraat mobil, internet şubesi, ATM’ler ve çağrı merkezidir. 0 km ve en faz 5 yaşındaki araçlar için kullandırılan ürün 48 aya kadar vadelendirilebilir. Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranları kredi tutarına ve vade tercihine göre belirlenir. Araç kredi bitene kadar teminat olarak rehin alınır. Kredi boyunca hayat sigortası ve kasko yenilemesi zorunludur.

Ziraat Bankası Konut Kredisi

120 aya kadar vade imkânı sunan Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları ortak konut, iki yıl sadece faiz ödemeli, transfer konut, inşaat tamamlama, arsa kredisi ve ortak işyeri kredisi tercihine göre değişkenlik gösterir. Ziraat Bankası konut kredisi başvuru işlemleri ekspertiz değerinin %80’ine kadar değerlendirilir. Krediye konu olan gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilir. Kredi vadesi dolana kadar başvuru sahibinin hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası yaptırması zorunludur. Başvuru esnasında banka gerekli görmesi halinde ilave teminat isteme hakkını saklı tutar.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...