2018 Ziraat Bankası Kredileri

Google Haberlere Abone Ol:

Bireysel, girişimci ve kurumsal hizmetlerin verildiği Ziraat Bankası kredileri tüketici ihtiyaçları ön planda tutularak hazırlanır. Genel ihtiyaçların yanı sıra; taşıt, konut ve çeşitli kredi paketleriyle müşterilerinin yanında olan banka, sunduğu eğitim kredisi ve kredili mevduat hesabıyla da nakit ihtiyaçlarını anında giderir.

Ziraat Bankası Kredileri – İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredileri; tüketici kredisi, avans kredisi, ipotekli teminat kredi transferi ve kredili mevduat hesabıdır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuru işlemleri şubeler, internet bankacılığı, telefon bankacılığı, ATM’ler ve mobil uygulamalar üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları seçilen ürün, tutar ve vadeye göre değişiklik gösterebilir. Esnek ödeme imkânına sahip olan tüketici kredilerinde en uzun vade 48 aydır.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ağustos 2022!

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi

Aracını seçen müşterilere finansman desteği sağlayan Ziraat Bankası taşıt kredisi başvuru kanalları; şubeler, web sitesi, Ziraat mobil, internet şubesi, ATM’ler ve çağrı merkezidir. 0 km ve en faz 5 yaşındaki araçlar için kullandırılan ürün 48 aya kadar vadelendirilebilir. Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranları kredi tutarına ve vade tercihine göre belirlenir. Araç kredi bitene kadar teminat olarak rehin alınır. Kredi boyunca hayat sigortası ve kasko yenilemesi zorunludur.

Ziraat Bankası Konut Kredisi

120 aya kadar vade imkânı sunan Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranları ortak konut, iki yıl sadece faiz ödemeli, transfer konut, inşaat tamamlama, arsa kredisi ve ortak işyeri kredisi tercihine göre değişkenlik gösterir. Ziraat Bankası konut kredisi başvuru işlemleri ekspertiz değerinin %80’ine kadar değerlendirilir. Krediye konu olan gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilir. Kredi vadesi dolana kadar başvuru sahibinin hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası yaptırması zorunludur. Başvuru esnasında banka gerekli görmesi halinde ilave teminat isteme hakkını saklı tutar.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...