Ana Sayfa Krediler 2018 Şekerbank Kredileri

2018 Şekerbank Kredileri

-

Hayallerini ertelemek istemeyen müşterilere kucak açan Şekerbank kredileri 0850 222 78 78 no’lu çağrı merkezi, en yakın Şekerbank şubeleri veya tüm operatörlerden 1953’e SMS göndererek alınabilir. İnternet üzerinden sunulan hizmetler kapsamında istenen ürün, hizmet, vade ve tutarla ilgili geri ödeme planı hazırlanabilir.

Şekerbank Kredileri – İhtiyaç Kredisi

Şekerbank ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerini şubeler üzerinden tamamlarken sunulan teklifler anlık olarak değerlendirilebilir. Çocuk eğitim, SMS, özgür, profesyonellere özel, kamu çalışanlarına özel, emekli maaş müşterilerine özel, borç transferi, arsa, bireysel finansman ve memur-sen üyelerine özel Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranları tutar ve vade tercihine göre değişiklik gösterebilir. Tatile çıkmak isteyenlerden okul masrafını sorunsuz karşılamak isteyenlere kadar nakde sıkışanlar Şekerbank tekliflerini gözden geçirebilirler.

Şekerbank Taşıt Kredisi

İstediği otomobile bir an önce kavuşmak isteyenler Şekerbank taşıt kredisi başvuru işlemlerini başlatabilirler. 48 aya varan vade seçeneklerinden aracı rehin göstererek faydalanmak mümkündür. 2.el araçlarda sadece 15 yaşa kadar kredi verilir. Şekerbank taşıt kredisi faiz oranları tutar ve vade göz önünde tutularak hesaplanır. 0 km araçlarda fatura değeri üzerinden işlem yapılırken 2.el araçlarda kasko bedelinin %70’inden fazlasına kredi verilmez. Banka, gerekli görmesi halinde kefil talebinde bulunma hakkını saklı tutar.

Şekerbank Konut Kredisi

Kira ödemekten bıkıp kendi evine sahip olmak isteyenlere sunulan teklifler arasında; kentsel dönüşüm, yeniden finansman desteği, kooperatiften konut, konut tamamlama, 30 yıl vadeli ve işyeri kredisi sayılabilir. Şekerbank konut kredisi başvuru işlemleri sadece şubeler üzerinden yapılabilir. 10 yıla kadar uzayan vadeye ek olarak ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi talebinde bulunulabilir. Şekerbank konut kredisi faiz oranları ve ücret bilgileri için Şekerbank web sitesi ziyaret edilebilir. Konut kredisinde geri ödemeler; sabit faizli, eşit taksitler halinde, artan ya da esnek ödeme planına uygun olarak yapılabilir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,261BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler