Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Bünyesinde Görevlendireceği Eleman Alımı Yapacak!

Yapı Kredi Bankası Bünyesinde Görevlendireceği Eleman Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Yapı Kredi Bankası, yeni yayımlamış olduğu iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre Kampanya Yönetimi Uzmanı alacak olan banka, işe alımları İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan gerçekleştirecek.

İşe Alımlarda Hangi Şartlara Bakılacak?

Yapı Kredi Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilanda belirtildiği üzere, ilana başvuruda bulunan adayların bazı niteliklere sahip olması gerekecek. 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden mezun olması gereken adayların, Türk bankacılık sektöründe en az 2 sene çalışarak tecrübe edinmiş olmasına bakılacak. Kampanya Yönetim Uzmanı olarak görev yapacak olan bu personellerin ayrıca Pega Marketing (ya da farklı bir CRM tool u) konusunda ve SQL hakkında bilgi sahibi olması ve iyi derece İngilizce biliyor olması gerekecek. Öte yandan pek çok iş ilanlarında olduğu üzere banka, ilana başvuruda bulunan adaylar arasından analitik düşünce yapısına sahip olan, problem çözme yeteneği gelişmiş olan, veri ve analiz raporlama ile ilgilenen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, iletişim becerisi yüksek ve erkek adaylar arasından askerlik görevini yerine getirmiş ya da tecil ettirmiş olan adaylar tercih edilecek.

Kampanya Yönetim Uzmanı Ne İş Yapacak?

Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre işe alınan adaylar, çalışacağı departmana göre görevler edinecek. Kampanya ve Pazarlama maksadı ile iletişime geçilecek olan hedef kitleyi belirleyecek olan uzmanlar, online teklif stratejileri ve tasarımlarında görev alacak. Kampanya ve kanal analitiği çalışmaları yaparak kanallardaki CRM uygulamalarının geliştirilmesine katkı sağlayacak.

Yapı Kredi Bankası’nın aramakta olduğu bu pozisyona uygun olduğunu düşünen ve banka iş başvuruları gerçekleştirmek isteyen adaylar 3 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kampanya-yonetimi-uzmani-1990296

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.