Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Bünyesinde Görevlendireceği Eleman Alımı Yapacak!

Yapı Kredi Bankası Bünyesinde Görevlendireceği Eleman Alımı Yapacak!
Y

-

Yapı Kredi Bankası, yeni yayımlamış olduğu iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre Kampanya Yönetimi Uzmanı alacak olan banka, işe alımları İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan gerçekleştirecek.

İşe Alımlarda Hangi Şartlara Bakılacak?

Yapı Kredi Bankası iş ilanları arasında yer alan bu ilanda belirtildiği üzere, ilana başvuruda bulunan adayların bazı niteliklere sahip olması gerekecek. 4 yıllık lisans eğitimi veren üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler fakültesinden mezun olması gereken adayların, Türk bankacılık sektöründe en az 2 sene çalışarak tecrübe edinmiş olmasına bakılacak. Kampanya Yönetim Uzmanı olarak görev yapacak olan bu personellerin ayrıca Pega Marketing (ya da farklı bir CRM tool u) konusunda ve SQL hakkında bilgi sahibi olması ve iyi derece İngilizce biliyor olması gerekecek. Öte yandan pek çok iş ilanlarında olduğu üzere banka, ilana başvuruda bulunan adaylar arasından analitik düşünce yapısına sahip olan, problem çözme yeteneği gelişmiş olan, veri ve analiz raporlama ile ilgilenen, MS Office programlarını iyi derecede bilen, iletişim becerisi yüksek ve erkek adaylar arasından askerlik görevini yerine getirmiş ya da tecil ettirmiş olan adaylar tercih edilecek.

Kampanya Yönetim Uzmanı Ne İş Yapacak?

Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre işe alınan adaylar, çalışacağı departmana göre görevler edinecek. Kampanya ve Pazarlama maksadı ile iletişime geçilecek olan hedef kitleyi belirleyecek olan uzmanlar, online teklif stratejileri ve tasarımlarında görev alacak. Kampanya ve kanal analitiği çalışmaları yaparak kanallardaki CRM uygulamalarının geliştirilmesine katkı sağlayacak.

Yapı Kredi Bankası’nın aramakta olduğu bu pozisyona uygun olduğunu düşünen ve banka iş başvuruları gerçekleştirmek isteyen adaylar 3 Ağustos 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kampanya-yonetimi-uzmani-1990296

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol