Ana Sayfa Banka İş İlanları ICBC Turkey Bank Bireysel Bankacılık Alanında Uzman Alımı Gerçekleştirecek!

ICBC Turkey Bank Bireysel Bankacılık Alanında Uzman Alımı Gerçekleştirecek!

-

Son 3 senedir dünya üzerindeki en büyük banka ve kuruluş olarak hizmet vermekte olan ICBC Turkiye Bank, yayımlamış olduğu bir ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre ICBC Turkey Bank, Perakende Bankacılık Grubu Şube Bireysel Bankacılık ve Satış Kadrolarında görevlendireceği Uzman, Yönetmen, Yönetmen Yardımcılarını bünyesine katacak.

Adaylarda Aranan Şartlar Neler Olacak?

ICBC Turkey Bank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, Bireysel Bankacılık alanında Uzman alımı gerçekleştirecek olan banka, iş başvurusunda bulunan adaylarda bazı şartlar arayacak. Örneğin; banka, bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasından üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olan, bankacılık sektöründe en az 2 sene çalışarak tecrübe edinen ve ikna edici bir kabiliyete sahip olan adayları tercih edecek. Öte yandan banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylarda çözüm ve hedef odaklı çalışan bir birey olmasına, hem yazılı, hem sözlü olarak iyi derecede İngilizce biliyor olmasına ve tercihen SEGEM Belgesi ya da BES sertifikasına sahip olmasına bakılacak.

İşe Alınan Personellerin Görevi Ne Olacak?

Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, bahsi geçen departmanlarda görevlendirilmek üzere işe alınan Uzman, Yönetmen ve Yönetmen Yardımcıları, ICBC Turkey Bank bünyesinde mevcut müşterilerin hoşnutluğunu sağlamak, bankaya en uygun bir şekilde temsil etmek gibi görevler üstlenecek. Ayrıca işe alınan personeller, bankanın hedef müşteri kitlesine ziyaretler düzenleyecek, görüşme raporları hazırlayacak ve banka çalışma kriterlerine göre müşterileri değerlendirerek piyasa araştırması yapacak.

İş ilanları arasında ICBC Bank’ın bu ilanının kendine uygun olduğunu düşünen adaylar, aşağıdaki adres üzerinden başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/icbc-turkey-bireysel-bankacilik-uzmani-yonetmeni-2100537

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,255BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler