Ana SayfaKariyerŞekerbank Çalışanlarına Tanınan Haklar

Şekerbank Çalışanlarına Tanınan Haklar

-

Şekerbank, Türk bankacılık sektörünün en eski ve en köklü bankalarından biridir. Yaklaşık olarak 65 yıldır bu alanda hizmet vermekte olan Şekerbank, müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra, çalışanlarına tanımış olduğu haklarla da sektörde önemli bir yer edinmektedir. Dolayısıyla da banka kariyeri yapmak isteyen bireylerin dikkatini çekmektedir.

Şekerbank Misyon ve Vizyonu

Sektörde önemli ürün ve hizmetler sunarak müşterilerinin memnuniyetini kazanan Şekerbank’ın bugünlere ulaşmasındaki en büyük pay, edinmiş olduğu vizyon ve misyonudur. Şekerbank’ın kendisine vizyon olarak; Türkiye’de aktif büyüklükte olan bankalar sıralamasında ilk 10’a girerek, küçük işletmelerin (KOBİ) finansmanında lider haline gelebilmeyi edinmektedir.

 Bankanın kendisi için belirlemiş olduğu ve yıllardır bu hedefler doğrultusunda faaliyet gösterdiği misyonu ise; Anadolu Bankacılığı anlayışı ile köyden kente; yerel özellikleri ve talepleri – ihtiyaçları göz önünde bulunduran, herhangi bir bankası bulunmayan tüketicilere de bankacılık hizmetleri sunan, mutlu müşterisi, personelleri ve iştirakleri ile beraber ekonomik büyüme kaydeden, gücünü köklü geçmişinden alan çağdaş bir banka olmaktır. Bankanın edinmiş olduğu bu vizyon ve misyon, bireylerin Şekerbank kariyer planlamalarında büyük etken olmaktadır.

Şekerbank Çalışanlarına Tanınan Sosyal ve Kariyer İmkanlar

Şekerbank kariyer hedefine ulaşan banka çalışanları, çeşitli maddi ve sosyal haklar elde etmektedir. Şekerbank çalışanlarına tanınan maddi ve sosyal olanaklar; Emekli Sandığı, ücret politikası, yabancı dil tazminatı, yemek kartı uygulaması, kaza grup sigortası, sağlık olanağı, izin olanağı, servis ve göç tazminatı, seyahat harcırahı, evlenme, doğum, giyim yardımları gibi çeşitli sosyal yardımlardır.

Şekerbank kariyer hedefi ile çalışan haline gelen bireylere her türlü kazaya karşı sigorta yaptırılırken, yemek kartı uygulaması ile çalışılan bölgelere ve günün şartlarına göre yemek yardımı yapılmaktadır. Ayrıca sağlık hizmetleri yalnızca çalışanlara değil, ailelerine de Şekerbank Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı tarafından sağlanmaktadır.

Şekerbank Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Kariyer planlama doğrultusunda Şekerbank’ta kariyer yapan bireyler, çalışmakta oldukları pozisyona ve seviyeye göre maaş almaktadır. Kesin bir maaş belirtmek mümkün olmamakla beraber, tahmini olarak Şekerbank gişe görevlilerinin maaşları 2 bin 45 TL’den, atış temsilcisi maaşları 2 bin 179 TL’den, müfettiş yardımcısı maaşları 3 bin 348 TL’den, uzman yardımcılığı maaşları 3 bin 253 TL’den, servis görevlisi maaşları 2 bin 985 TL’den, güvenlik maaşları ise 2 bin 554 TL’den başlangıç göstererek artmaktadır.

Bu içerikte yer alan bilgilerin tamamı; banka çalışanları tarafından sunulan bilgiler ışığında hazırlanmış olup, ilgili banka tarafından teyit edilmemiştir. Bilgilerin doğruluğu için bankanın resmi internet sitesini incelemenizi tavsiye ederiz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler