Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası Pazarlama Personelleri Alımı Duyuruldu!

Yapı Kredi Bankası Pazarlama Personelleri Alımı Duyuruldu!
Y

Yapı Kredi Bankası bünyesinde görev verilmek üzere banka personel alımları gerçekleştirileceği duyuruldu.

-

Yapı Kredi Bankası bünyesinde görev verilmek üzere KOBİ Kanal ve Pazarlama Uzmanı banka personel alımları gerçekleştirilecek.

Banka Personel Alımları Başvuru için Aranan Özellikler

Yapı Kredi Bankası’nın yaptığı ve banka iş ilanları kapsamında olan duyuruda işe alımı sağlanacak olan kişilerin hangi özellikleri taşıması gerektiği, başvuru koşullarının neler olduğu ve ne zamana kadar başvuruların kabul edileceği gibi detaylar paylaşıldı. Bu detaylara göre kariyer hedefleri arasında Yapı Kredi Bankası’nda çalışmak bulunan adaylar işe alımları halinde Perakende Bankacılık yönetimi – KOBİ Segment Ekibi dahilinde KOBİ Kanal ve Pazarlama Uzmanı olarak görev alacaklar. Banka iş başvurusu yapan kişilerin üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Mühendislik bölümlerinden mezun olması, bankacılık alanındaki yeni gelişmelere ve tüm yeniliklere ilgi duyuyor olması, analitik düşünce yapısı sahibi, sorun çözme yeteneği gelişmiş, iş sorumluluğu ve takibinde başarılı, iletişimde becerileri yüksek olması gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personellerinin Görevleri Nelerdir?

İş ilanları dahilinde olan bu duyuruya başvurarak kabul edilen ve işe başlayan yeni personeller çalıştığı alanda rekabet analizleri yapmak, tüm gelişmeleri yakından takip etmek, KOBİ segmenti müşterilerine verilen hizmetin daha iyi hale getirilmesi için çalışmalar yapmak, yeni projeler geliştirmek ya da gelişimine katkı sağlamak, KOBİ müşterilerinin talep ve isteklerini doğru okuyarak uygun ürünleri sunmak, müşterilere Yapı Kredi Bankası’nın dijital kanallarını tanıtmak ve kullanmalarını sağlamak gibi görev ve sorumluluklar alacaklar. Yapı Kedi bankası iş başvuruları 22 Şubat 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kobi-kanal-ve-pazarlama-uzmani-2208373

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,260BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol