Denizbank Saha Satış Temsilcisi Personel Alımları!

Denizbank banka iş ilanları dahilinde yapılan bilgilendirmede yeni personel alımları yapılacağı duyuruldu.

0
denizbank-saha-satis-temsilcisi-personel-alimlari

Denizbank banka iş ilanları dahilinde yapılan bilgilendirmede yeni personel alımları yapılacağı duyuruldu.

Denizbank Yeni Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Banka personel alımları yapacağını duyuran Denizbank işe alımını sağlayacağı yeni personellerde aradığı özellikleri de bildirdi. Buna göre banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin 30 yaşını geçmemiş olması, üniversite öğrencisi olursa devam zorunluluğunun olmaması ya da lise mezunu olması, aktif bir şekilde sahada çalışarak satış yapabilecek olması, iletişim yönü güçlü ve diksiyonunun düzgün olması, başarıya odaklı çalışacak olması, satış ve bankacılık alanında kariyer hedeflerinin olması, ekip çalışmasına yatkın ve uyumla çalışabilecek olması, erkek adayların askerlik hizmetlerini yerine getirmiş ya da en az 2 yıllığına erteletmiş olması gerekmektedir.

Denizbank Personel Alımları Başvurusu

Denizbank tarafından istihdam edilecek olan iş ilanları ile ilgilenen yeni personeller Banka bünyesinde halen çalışan mobil ekibe dahil olarak müşteri portföyünün geliştirilmesi, yeni müşterilerin portföye katılması, müşteri ziyaretleri yaparak Denizbank’ın en iyi şekilde temsil edilmesi, müşterilerin bankacılık ürün ve hizmetleri hakkına bilgilendirerek tanıtım, pazarlama ve satış sağlanması gibi görevler alacaklardır. Çeşitli şehirlerden yeni personel alımları yapacak olan Denizbank bu personellerin sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklarını da bildiriyor. Denizbank ş başvuruları ilgili departman tarafından 23 Şubat 2019 tarihine kadar kabul edilecektir. Yapılan başvurular incelendikten sonra uygun olduğu düşünülen adaylara belirttikleri iletişim bilgilerinden geri dönüş sağlanarak bilgilendirme yapılacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/denizbank-mobil-satis-temsilcisi-2210322

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın