Ana SayfaBankacılıkVakıfbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Vakıfbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti
V

Vakıfbank, ATM’ler aracılığı ile banka hesabından para çekmek isteyen müşterileri için günlük olarak para çekme ve yatırma limiti koymaktadır. Peki bu limit ne kadardır?

-

Vakıfbank, Türk bankacılık sektöründe finans hizmetleri sağlayan ve kamu bünyesinde faaliyet gösteren bir bankadır. Türkiye genelin yüzlerce şubesi ile hizmet vermekte olan Vakıfbank, bu hizmetlerini yalnızca şubeleri üzerinden değil, ayrıca en yakın Vakıfbank ATM, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve mobil şubeleri üzerinden de hizmet vermektedir.

Vakıfbank ATM Para Çekme Limiti

Vakıfbank ATM en yakın şubeleri aracılığı ile hemen hemen her türlü bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmeye imkan sağlamaktadır. Vakıfbank ATM’leri sayesinde şubelerde beklemek yerine anında para çekebilen banka müşterileri, ayrıca hesaplarına diledikleri kadar para yatırabilmektedir.

Banka, atm’leri aracılığı ile para çekme işlemlerine belli bir limit koymaktadır. Pek çok bankada olduğu üzere Vakıfbank atm para çekme limiti bin 500 TL kadardır. Bahsi geçen bu limitin üzerinde işlem gerçekleştirecek olan müşterilerine komisyon uygulamaktadır. Yani bu durumda Vakıfbank atm’lerden para çekme limitinin üzerinde para çeken banka müşterileri belli bir komisyon oranı ile karşı karşıya kalmaktadır.

Vakıfbank ATM Para Yatırma Limiti

Vakıfbank günlük para çekme limiti uygularken, aynı zamanda para yatırma işlemleri için ve bir sınırlama getirmektedir. Vakıfbank ATM para yatırma limiti, 10, 20, 50, 100 ve 200’lük banknotlardan halinde yatırılması şartı ile 20 bin TL olarak uygulanmaktadır. Bahsi geçen bu Vakıfbank ATM’lerden para yatırma limitini aşan banka müşterileri, işlem masrafı olarak belli oranda komisyon ödemektedir. Müşteriler ATM’ler üzerinden yatırdıkları paraların yırtık, katlanmış ya da hasarlı olmaması gerekmektedir. Ayrıca Vakıfbank günlük para yatırma limiti olan 20 bin TL’nin bir anda değil, parça parça yatırılmasında fayda görülmektedir.

Vakıfbank ATM İşlem Ücretleri

Vakıfbank, genellikle ortak ATM’lerin kullanımından ücret talep etmektedir. Ortak ATM’lerden Vakıfbank hesap kartı ile para çekme işlemi gerçekleştiren tüketiciler, 350 TL’ye kadar olan para çekme işlemlerinden 5 TL + BMSV, 350 TL üzeri para çekme işlemlerinde yüzde 1 + 2 TL + BMSV ve Vakıfbank hesap kartı ile bakiye öğrenme işlemlerinde ise işlem başına 1 TL + BMSV ödemesi yapmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol