Ana SayfaBanka İş İlanlarıQNB Finansbank Özel Bankacılık Yetkilisi Personel Alımları Yapıyor!

QNB Finansbank Özel Bankacılık Yetkilisi Personel Alımları Yapıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda yeni personel ihtiyacı bildirildi.

-

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda yeni personel ihtiyacı bildirildi.

QNB Finansbank Yeni Banka Personel Alımı Detayları

QNB Finansbank banka personel alımları kapsamında Özel Bankacılık Türev İşlemler Operasyon Yetkilisi personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi. Banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan nitelikler ve özellikler de detaylı olarak belirtildi. QNB Finansbank bünyesinde çalışmak üzere işe alınacak yeni personellerin üniversitelerde yeni mezun ya da en fazla 5 yıllık iş deneyimine sahip olması gerekiyor. Adayların ayrıca mesleki gelişimine önem veriyor, analitik ve matematik yönü güçlü, sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, temel muhasebe ile ilgili bilgi sahibi, tercihen SPK Düzey 1 – Düzey 3 lisanları sahibi ve üniversitelerin İşletme, İktisat bölümlerinden veya diğer sayısal bölümlerden mezun olması gerekiyor.

QNB Finansbank Yeni Personel İş Başvuruları

Kariyer planlarına bankacılık sektöründe devam etmeyi isteyen kişiler QNB Finansbank iş başvurusu yapmaları ve işe alınmaları halindetürev ürün işlemlerinde teminat takiplerinin yapılması, standart risklerin hesaplanması, kar ve zararın hesaplanması, vergi takibi ve muhasebe işlemlerinin yapılması, dökümantasyon kontrollerinin gerçekleştirilmesi, iç ve dış mevzuatların takip edilmesi, banka içi ve resmi raporların hazırlanması gibi görevler alacaklar. İş ilanları kapsamındaki QNB Finansbank iş başvuruları Banka’nın işe alımlardan sorumlu birimi tarafından 3 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/qnb-finansbank-ozel-bankacilik-turev-islemler-operasyon-yetkilisi-2255580

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler