Ana Sayfa Banka İş İlanları Garanti BBVA 5 Farklı İl için Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor!

Garanti BBVA 5 Farklı İl için Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor!

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor! Detaylar İçin...

-

Garanti BBVA banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun İstanbul, Yozgat, Düzce, Antakya ve İskenderun şubeleri için Müşteri Danışmanlığı olduğunu bildirdi.

Garanti BBVA Yeni Müşteri Danışmanları Arıyor

Garanti BBVA banka iş ilanları ile yeni personel ihtiyacını duyurdu. Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özellikler ve niteliklerden de bahsedildi. Adaylarda aranan öncelikli şart  İstanbul, Yozgat, Düzce, Antakya ve İskenderunda ikamet ediyor olmaları gerektiği… Kariyer planına bankacılık alanında müşteri temsilcisi olarak devam etmek isteyen kişilerin;

  • Tüm adayların en az lisans mezunu olması,
  • Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 1 seneliğine tecil ettirmiş olması,
  • Her zaman güler yüzlü, pozitif olması,
  • İnsan ilişkilerinin iyi olması,
  • İkna etme yeteneklerinin gelişmiş olması gerekmektedir.

İş başvurusu sonucunda işe alınacak olan yeni personeller Garanti BBVA’nın  İstanbul, Yozgat, Düzce, Antakya ve İskenderun‘daki şubelerinde görev yapacaklar.

Garanti BBVA İş Başvuruları Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Adaylar işe alındıktan sonra şubelerde müşterilerin para yatırma, çekme, fatura ödeme, çek – senet ödeme, bankacılık ürünlerinin müşterilere tanıtılması ve satışının gerçekleştirilmesi, gerekirse bu aktivitelerin müşteri ziyaretleri gerçekleştirilerek yerine getirilmesi, dijital bankacılık kanalları hakkında bilgilendirme yaparak müşterilerin bu kanalları kullanmasının sağlanması gibi görev ve sorumluluklar alacalardır.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi internet sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.garantibbva.com.tr/Public/Announcement.aspx?GroupID=3

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,868BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler