Garanti BBVA 5 Farklı İl için Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor!

Garanti BBVA banka iş ilanları kapsamında açık pozisyonun 5 farklı il için Müşteri Danışmanı olduğunu duyurdu.

1
Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor!

Garanti BBVA banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun İstanbul, Ankara, Mardin, Erzincan ve Ağrı şubeleri için Müşteri Danışmanı olduğunu bildirdi.

Başlıklar

Garanti BBVA Yeni Müşteri Danışmanı Arıyor

Garanti BBVA Yeni Müşteri Danışmanı Arıyor
Garanti BBVA Yeni Müşteri Danışmanı Arıyor

Garanti BBVA banka iş ilanları ile yeni personel ihtiyacını duyurdu. Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özellikler ve niteliklerden de bahsedildi. Adaylarda aranan öncelikli şart İstanbul, Ankara, Mardin, Erzincan ve Ağrıda ikamet ediyor olmaları gerektiği… Kariyer planına bankacılık alanında müşteri temsilcisi olarak devam etmek isteyen kişilerin;

Garanti BBVA İş Başvuruları
Garanti BBVA İş Başvuruları
  • Tüm adayların en az lisans mezunu olması,
  • Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 1 seneliğine tecil ettirmiş olması,
  • Her zaman güler yüzlü, pozitif olması,
  • İnsan ilişkilerinin iyi olması,
  • İkna etme yeteneklerinin gelişmiş olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

İş başvurusu sonucunda işe alınacak olan yeni personeller Garanti BBVA’nın İstanbul, Ankara, Mardin, Erzincan ve Ağrı‘daki şubelerinde görev yapacaklar.

Garanti BBVA İş Başvuruları

Garanti BBVA
Garanti BBVA

Adaylar işe alındıktan sonra şubelerde müşterilerin para yatırma, çekme, fatura ödeme, çek – senet ödeme, bankacılık ürünlerinin müşterilere tanıtılması ve satışının gerçekleştirilmesi, gerekirse bu aktivitelerin müşteri ziyaretleri gerçekleştirilerek yerine getirilmesi, dijital bankacılık kanalları hakkında bilgilendirme yaparak müşterilerin bu kanalları kullanmasının sağlanması gibi görev ve sorumluluklar alacalardır.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi internet sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.garantibbva.com.tr/Public/Announcement.aspx?GroupID=3

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın