Fibabanka Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka Engelli Memur Alımları Başladı! Detaylar...

0
fibabanka-engelli-memur-alimlari-basladi

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları yapılacağı bildirildi.

Fibabanka Engelli Memur Aradığını Duyurdu

Fibabanka Engelli Memur Aradığını Duyurdu
Fibabanka Engelli Memur Aradığını Duyurdu

Fibabanka banka iş ilanları duyurusunda engelli kadrosu dahilinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağını bildirdi. Fibabanka bünyesinde görev yapmak üzere banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin İstanbul’da ikamet etmesi gerekiyor. Sadece engelli adayların başvuru yapabildiğinin belirtildiği duyuruda başvuru sahibi kişilerin şe alınmaları durumunda Fibabanka Genel Müdürlüğü’nde ve İstanbul genelindeki çeşitli şubelerde çalışacakları belirtiliyor. Kariyer planında bankacılık alanında ilerlemek isteyen kişilerin başvuruları Fibabanka tarafından kabul ediliyor.

Fibabanka Engelli Personellerde Hangi Özellikleri Arıyor?

Fibabanka iş ilanları kapsamında olan engelli personel alımları için başvuracak adayların;

  • İŞKUR yani Türkiye İş Kurumu’nda kayıtlarının olması,
  • Güler yüzlü olması,
  • İletişiminde yetenekli olması,
  • Sabırlı ve ikna yeteneği gelişmiş olması,
  • Ekip çalışmasına yatkın olması,
  • Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanıyor olması da bekleniyor.

Fibabanka Yeni Personel Alımları Son Tarih

Fibabanka Yeni Personel Alımları Son Tarih
Fibabanka Yeni Personel Alımları Son Tarih

Fibabanka engelli kadrosunda işe alınacak olan yeni personellerin engel derecelerinin en az yüzde 40 olması ve bunu bir devlet hastanesinden aldıkları raporla belgeleyebilecek olmaları da isteniyor. Fibabanka’nın İstanbul’daki Genel Müdürlüğü’nde ve şubelerine çalışmak üzere işe alımı sağlanacak olan engelli personellerin başvuruları 14 Haziran 2021 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-engelli-memur-2622125

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın