Denizbank Bireysel Danışman Alımları Başladı!

Denizbank tarafından yapılan banka iş ilanları arasında Bireysel Danışman arandığı dikkat çekti.

0
denizbank-bireysel-satis-danismani-alimlari-basladi

Denizbank tarafından yapılan banka iş ilanları arasında Bireysel Danışman arandığı dikkat çekti.

Denizbank Tecrübeli Bireysel Danışmanı Arıyor

Denizbank banka personel alımları ile Bireysel Danışman alımları yapacak. Banka tarafından yapılan işe alım duyurusunda başvuru yapacaklarda bulunması gereken özellikler de belirtildi. Buna göre banka iş başvurusu yapmak isteyenlerin İstanbul’da ikamet etmesi gerekiyor. Adayların ayrıca bankacılık alanında en az 5 yıl süreyle çalışmış ve Bireysel Bankacılık ile ilgili satış tecrübesinin olması da isteniyor.

Denizbank Yeni Personellerinde Hangi Özellikleri Arıyor?

Denizbank iş başvurusu yaparak kariyer planını bankacılık ve satış alanında sürdürmek isteyen kişiler bu duyuruya başvurabiliyorlar. Adayların SPK ve BES lisanslarına sahip olması ya da bu sınavlara girmiş olması, MS Office uygulamalarına hakim olması, İngilizce biliyor olması,  insanlarla iletişimde başarılı olması, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek olması gibi özellikleri taşıyor olması da Denizbank tarafından aranan özellikler olarak sıralanıyor. Başvuru yapacak olan erkek adayların askerliğini bitirmiş olması da gerekiyor.

Denizbank İş Başvuruları Son Tarih

Denizbank iş ilanları ile ilgilenenlerin dikkatini çeken bu duyuruya başvuru yaparak işe alınan yeni personeller İstanbul – Avrupa yakasındaki şubelerde görev alacak ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin müşteri memnuniyeti esasıyla satışından sorumlu olacaklar. Ayrıca yeni müşteri kazanımı sağlamaları da gerekecek. Denizbank iş başvuruları 30 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-bireysel-danisman-2334881

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın