QNB Finans Yatırım Danışmanı Alımı Yapıyor!

QNB Finans Yatırım Danışmanı Alımı Yapıyor! QNB Finans Yatırım Yeni Personeller Aradığını Duyurdu! Detaylar İçin...

0
QNB Finans Yatırım Danışmanı Alımı Yapıyor!

QNB Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş. banka iş ilanları ile Yatırım Danışmanı konumunda istihdam sağlayacağını duyurdu.

QNB Finans Yatırım Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

QNB Finans Yatırım banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda Bakırköy Şubesinde görevlendirilmek için yeni personellere ihtiyacının olduğunu, açık pozisyonun Yatırım Danışmanı personeli olduğunu bildirdi. Banka iş başvurusu sahiplerinde aranan özellikler ve nitelikler de aynı duyuruda belirtildi. Buna göre adayların;

  • 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İşletme, İktisat ya da ilgili bölümlerinden mezun olması,
  • Bankaların Özel Bankacılık merkezlerinde Müşteri Temsilcisi ve/veya Aracı Kurum’larda Yatırım Danışmanlığı alanlarında deneyimi olması,
  • Sermaye Piyasası Araçları ile ilgili ürün ve hizmetleri ile ilgili iş süreçlerine hakim olması,
  • Düzey 3 ve türev lisansı olması,
  • MS Office programlarını ileri derecede kullanabiliyor olması,
  • Analitik düşünme, araştırma ve analiz yapabilme, problem çözme becerileri olması,
  • Yoğun iş ortamında dikkatli, planlı çalışabiliyor ve detaylara özen gösterebiliyor olması,
  • Sözlü ve yazılı iletişim becerilerin gelişmiş olması,

QNB Finans Yatırım Yeni Personellerinin Görevleri Neler?

QNB Finans iş ilanları çerçevesinde yayınlanan bu duyuruya başvuru yaparak işe alımı sağlanan yeni personellerin hangi görevleri alacakları da belirtildi. Buna göre; müşterilerin risk profiline ve ihtiyaçlarına uygun sermaye piyasası araçlarının geliştirilmesi ve müşterilere sunulması yapmak, Yatırım Danışmanlığı hizmeti almak isteyen müşterilerin ziyaret edilmesi ve Sermaye Piyasaları ve Sermaye Piyasası Araçları ile ilgili mevzuat ve düzenlemelerin takip edilmesi işlemlerinden sorumludur. QNB Finans iş başvuruları 09 Kasım 2019 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/qnb-finans-yatirim-menkul-degerler-a-s-yatirim-danismani-broker-2338813

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın