Kuveyt Türk Operasyonel Risk Uzmanı Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Operasyonel Risk Uzmanı Alımı Yapıyor! Operasyonel Risk Uzmanı Personel Alımı! Detaylar İçin...

0
Kuveyt Türk Operasyonel Risk Uzmanı Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yapılan eleman alımları duyurusunda Operasyonel Risk Uzmanı pozisyonunda açık olduğunu bildirildi.

Finans sektöründe gösterdiği faaliyetler adından söz ettiren Kuveyt Türk Katılım Bankası, daima artan performansı ve fazlalaşan şubeleriyle diğer katılım bankaları arasındaki yerini sağlamlaştırarak ilerlemektedir.  1989 yılından bu yana bankacılık faaliyetlerini sürdüren banka, kariyerinde daha üst basamaklara çıkmayı hedefleyen kişileri ekibine katmak istiyor. Operasyonel Risk Uzmanı olacak kişilerin yeniliklere ve gelişime açık olmasını istiyor.

Üniversite Mezunu Personel Alımı

Kuveyt Türk uzman personel alımı pozisyona başvuru yapacak olan adaylarda aradığı özellikleri de açıkladı. Banka tüm adayların üniversitelerin; siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme fakültelerine bağlı bölümlerinden mezun olmalarını istiyor.

Banka personel alımı yapacak olan banka adayların;

  • Operasyonel riske ilişkin konularda çalışmış ve ilgili süreçler ile terimleri biliyor olması,
  • Operasyonel risk yönetimi, denetim ya da iç kontrol alanında en az 3 yıl deneyimi olması,
  • BDDK’nın konuya yönelik düzenlemelerini biliyor olması,
  • İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce biliyor olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor

Operasyonel Risk Uzmanı Personel Alımı

Kuveyt Türk tecrübeli eleman alımı ile ilgilenen kişiler banka tarafından belirli değerlendirmelere tabi tutulduktan sonra işe alımları gerçekleştiği takdirde banka bünyesinde uzman konumunda hafta içi tam zamanlı olarak çalışacaklardır.

Kuveyt Türk İş Başvuruları

Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alımı ile işe alınacak yeni personellerin en son başvuru tarihi 28 Kasım 2019’dur. Aşağıdaki bağlantı Kuveyt Türk iş başvurusu yapmak ya da duyuru ile ilgili bütün bilgilere sahip olmak isteyenlere yardımcı olacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise ve Üniversite)
https://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-operasyonel-risk-uzmani-2381896
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın