TEB Kredi Riski Metod. & Validasyon Yönetici Yrd. Alımı Yapıyor!

TEB Kredi Riski Metod. & Validasyon Yönetici Yrd. Alımı Yapıyor! TEB Banka Personel Alımları İş Başvurusu! Detaylar İçin...

0
TEB Kredi Riski Metod. & Validasyon Yönetici Yrd. Alımı Yapıyor!

TEB tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Kredi Riski Metod. & Validasyon Yönetici Yrd. pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Türk Ekonomi Bankası Yeni Personel Alımı Detayları

Türk Ekonomi Bankası iş ilanları kapsamında olan duyuruda Kredi Riski Metod. & Validasyon Yönetici Yrd. pozisyonunda istihdam sağlanacağı, bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların sahip olması istenen özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu, başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edildiği, işe alımı gerçekleşen yeni personellerin hangi görevleri alacakları gibi detaylar da paylaşıldı.

Banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin;

  • Lisans ve/veya Lisansüstü mezunu olması,
  • İleri seviyede yazılı ve sözlü olarak İngilizce biliyor olması,
  • Kredi risk modelleme ve validasyon alanlarında Yönetici düzeyi için 5-7 yıl, Yönetici Yardımcısı düzeyi için 3-5 yıl tecrübesi olması,
  • İleri seviyede MS Ofis uygulamalarına kullanabiliyor olması,
  • Analitik düşünebiliyor olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • Araştırma ve kaynak taramasına uyumlu olması ve kendini geliştirebilecek olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB Banka Personel Alımları İş Başvurusu

TEB banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin başvuruları 29 Aralık 2019 tarihine kadar ilgili birim tarafından kabul ediliyor. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Türk Ekonomi Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-kredi-riski-metod-validasyon-yonetici-yrd-2323779
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın