Şekerbank Veri Analisti Alımları Yapıyor!

Şekerbank Veri Analisti Alımları Yapıyor! Detaylar İçin...

0
Şekerbank İş Analisti / İş Analist Yardımcısı Alımları Yapıyor!

Şekerbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul için Veri Analisti pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Veri Analisti Alım Detayları

Şekerbank iş ilanları ile ilgilenenler, Anadolu bankacılığı misyonuyla müşterilerinin yanında olmaya devam eden bir bankada kariyer yapmak isteyenler bu personel alımı duyurusuna başvuru yapabiliyorlar. Banka iş başvurusu yapmak isteyen adaylarda bulunması gereken özellik ve niteliklerin neler olduğu Şekerbank tarafından belirtildi. Buna göre adayların;

  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Mühendislik, Fen veya Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun olması,
  • Tercihen Bankacılık sektöründe bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda en az 2 yıl tecrübesi olması,
  • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
  • Veritabanı ve SQL konusunda tecrübesi olması,
  • MS Office programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olması
  • Tercihen veri hazırlama, veri dönüştürme, veri modelleme ve veri kontrolü konusunda bilgi sahibi olması,
  • Tercihen iş zekâsı, karar destek sistemleri, veri ambarı, veri entegrasyonu ve raporlama çözümlerini içeren projelerde görev almış olması,
  • Tercihen farklı veri kaynaklarının geliştirilmesi sürecinde rol almış olması gerekmektedir.

Şekerbank Banka Personel Alımları İş Başvurusu

Şekerbank banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin, başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Şekerbank’ın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir. Son başvuru tarihi 13 Mart 2020 Cuma günüdür.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-t-a-s-veri-analisti-2445425
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın