Denizbank Online Staj Başvuruları için Son 10 Gün

0
Denizbank Online Staj Başvuruları Başladı

Denizbank 2020’de bir ilke imza attı. Türkiye’nin ilk online staj programı “Denizaşırı” ile öğrencilere istedikleri yerde istedikleri zaman kariyer basamaklarını tırmanmaları için forsat sunuyor.

Denizbank Online Staj Programı Nedir?

Farklı modüllerden oluşan Denizbank online staj programı, bankacılık ve kişisel gelişim eğitimlerine mobil platformlardan erişilebilen, gelişim için önemli bir sertifikayı özgeçmişe eklenebileceği imkandır.

Kimler Online Staj Programı’na Başvuru Yapabilir?

Üniversite hazırlık ya da 1. Sınıf öğrencileri online staj programı için başvuru yapabilir. Bölüm şartı koymayan Denizbank’ın staj programı 1 ay sürecektir.

Öğrencilerde Hangi Şartlar Aranıyor?

  • Üniversitelerin hazırlık ya da 1. Sınıf öğrencisi olmak,
  • Bankacılık sektörüne ilgi duymak,
  • İş dünyasında son zamanlarda gerekli olan yetkinlikleri öğrenmeye hevesli olmak.

Staj Programına Alım Süreci Nasıl Olacak?

Online staj programı başvurusu sonrasında başvuru değerlendirme ve online genel yetenek testi olmak üzere 2 aşama gerçekleşecek. Başvuru değerlendirme sürecinden olumlu geri dönüş alanlarda genel yetenek testine girebilecekler. Genel yetenek testi bilgisayar ortamında olup, başarılı olanlara Denizbank ilgili çalışanları geri dönüş sağlayacaklar.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Denizbank online staj programı için son başvuru tarihi 7 Haziran 2020 Pazar günüdür. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Adayların CV’lerin iletişim bilgilerini eksiksiz girmeleri istenmektedir.

Başvurular : https://www.youthall.com/DenizBank/denizasiri-online-staj_7/

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın