Ana SayfaGündem20 Yaşında Uçmak İçin Para Alıyor

20 Yaşında Uçmak İçin Para Alıyor

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Gençlerin genellikle iş hayatının ilk yıllarında harçlıklarını kazanmak için kazandıkları paralar dikkat çekerken bu süreç içerisinde 20 yaşındaki Alex Macheres isimli gencin yaşadığı durum diğerlerinden biraz farklı olarak görünüyor. 

Henüz 20 yaşında olan Alex Macheres isimli bir gencin yaşadıkları son derece dikkat çekiyor. Yaşıtındaki gençlerin harçlıklarını kazanmak için genellikle garsonluk gibi basit işlerde çalıştıkları düşünüldüğü zaman gencin diğer yaşıtlarından farklı bir hayat sürmesi dünya çapında ilgi çekmeye başladı. Gencin birçok kişinin yaparken üzerine para verdiği durum karşısında üzerine para alması büyük şaşkınlığa neden oldu. Yaptığı iş tanımı ise son derece ilginç. First Class uçaklarda yolculuk yaparak dünyayı gezdiği ve üzerine para aldığı tespit edildi. 

Bu durumu meslek haline getiren gencin aldığı para dudak uçuklattığı gibi yaptığı iş tanımı da son derece dikkat çekiyor. Hava yolu şirketleri tarafından alınan yeni uçakların ve aynı zamanda iç tasarımı yapılan yeni uçakların koltuklarında oturup yolculuk yaparak süreç içerisindeki konforu test ettiği öğrenildi. Uçuşların test amaçlı olmasından dolayı bu sırada uçakta yolcu bulunmadığı gibi tek başına dünyayı gezdiği öğrenildi. Mesleği sorulduğu zaman gencin kendisini havacılık uzmanı olarak tanımlaması da dikkatlerden kaçmıyor. 

Konu hakkında şimdiye kadar pek çok canlı yayında yorumculuk yaptığı öğrenildi. Kendisini seyahat bağımlısı ve uçuş meraklısı olarak tanımlamasından dolayı yaptığı işten çok memnun olduğunu da dile getiriyor. 16 yaşındayken büyük bir hava yolu şirketi ile sözleşme yaptığı ve bu süreçte kadrolu yorumcusu olarak iş hayatına başladığını dile getiren gencin yaptığı iş adeta dudak ısırtıyor. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.