Banka İş İlanları Vakıf Katılım Bankası Genel İş Başvurusu ve Detayları

Vakıf Katılım Bankası Genel İş Başvurusu ve Detayları

Son Güncelleme:

Vakıf Katılım Bankası Genel Başvuru başlığı altında iş ilanı yayınladı.

Vakıf Katılım Bankası Genel Başvuru niteliğinde duyurmuş olduğu banka iş ilanı kapsamında yapılan başvuruları, ilerleyen zamanlar içerisinde bankanın kadrosunda oluşabilecek açık pozisyonlar için değerlendirme yapacaktır. Vakıf Katılım, aradığı niteliklere uygun olan adaylar ile istihdam etmek için iletişime geçecektir.

Vakıf Katılım’ın ilan etmiş olduğu banka iş ilanına başvuru yapacak adayların hangi alanda görev almak istediklerini CV’lerinde belirtmeleri gerekmektedir. Yine benzer şekilde istihdam edilmek istedikleri ili de özellikle belirtmeleri gerekmektedir. Banka başvuru yapacak adayların başvuru yapacakları alan kapsamında en az 1 sene deneyim kazanmış olmalarını istemektedir. 1 yıldan daha uzun bir süre ilgili alan kapsamında deneyim sahibi olmuş adayların CV’lerinde bu durumu belirtmeleri kendi artılarına olacaktır. Banka bu bireylerin başvurularını daha önce değerlendirmeye alacaktır.

Banka personel alımı başvurusunda bulunacak adayların üniversitelerin örgün eğitim programlarındaki ilgili bölümlerden mezun olmalarını isteyen Vakıf Katılım Bankası, aynı zamanda adayların katılım bankacılığı hakkında bilgi sahibi olan, öncesinde tecrübesi olan adayları tercih edecektir. Adayların katılım bankacılığı ile ilgili olan bankacılık prensiplerini benimsemiş olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların ya askerliklerini yapmış ya da muaf tutulmuş olmaları gerekmektedir. Eğer yapılmadıysa da en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olunmalıdır. Önceki dönemlerde hiç banka tecrübesi kazanmamış adaylar için Vakıf Katılım Bankası yaş sınırı belirtmiştir. Bu sınıf erkekler için 30, bayanlar için ise 28’dir. Tecrübesi olmayıp başvuru yapacak adayların belirtilen bu yaşları geçmemiş olmaları gerekmektedir.

Vakıf Katılım Bankası’nın Genel Başvuru adı altında duyurmuş olduğu banka iş ilanı başvuruları 30 Haziran 2017 Cuma günü sona erecektir.

İlgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,409BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,633TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,529TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler