Banka İş İlanları TEB Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

TEB Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Son Güncelleme:

Türk Ekonomi Bankası, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

İstanbul’da Dudullu Genel Müdürlüğü’nde ve Antalya’daki Telefon Şubesi Birimi’nde istihdam etmek için Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

Yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak bireylerin en az üniversite mezunu olunması kriterini koyan banka üniversitede halen daha eğitimlerine devam eden öğrencilerin de başvurularını değerlendirmeye alacaktır.  7-24 vardiyalı ve yoğun bir çalışma gereken iş olduğu için bireylerin yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmeleri, vardiyalı işte çalışabilecek pozisyonda olmaları gerekmektedir.

TEB, istihdam edilecekleri birim ve alacakları görevden dolayı diksiyonların çok düzgün olmalarını istemektedir. Müşteriye çözüm odaklı çalışabilmeli, hızlı bir şekilde çözümler üretebilmeli, ikna yeteneklerinin kuvvetli olması gerekmektedir. İnsanlar olan iletişimlerin kuvvetli olunması, güler yüzlü, sabırlı ve memnuniyet sağlanabilmelidir. İstanbul’daki alımları için başvuru yapacak adayların Dudullu’ya, Antalya’daki alımları başvuru yapacak bireylerin ise ilgili birime ulaşım problemlerin olmaması gerekmektedir. Antalya’daki özellikle akşam vardiyalarında çalışabilecek durumda olanların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. Akşam vardiya saat aralıkları ise öğlen 14.00 ile gece 23.00 ya da öğlen 15.00 ile gece 0.00 arasıdır. Erkek adayların askerliklerini yapmış ya da en az 2 senelik süreliğine tecil ettirmiş olmalıdırlar.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları için adaylardan talep edilen bir diğer önemli kriter ise MS Office programları hakkında deneyimli, internetin hızlı bir şekilde kullanabilinmesi istenmiştir.

Başvurular 18 Haziran 2017 Pazar günü sona erecektir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,414BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,629TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,535TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler