Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

TEB Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türk Ekonomi Bankası, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

İstanbul’da Dudullu Genel Müdürlüğü’nde ve Antalya’daki Telefon Şubesi Birimi’nde istihdam etmek için Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları yapacağını duyurdu.

Yayınlanan banka iş ilanına başvuru yapacak bireylerin en az üniversite mezunu olunması kriterini koyan banka üniversitede halen daha eğitimlerine devam eden öğrencilerin de başvurularını değerlendirmeye alacaktır.  7-24 vardiyalı ve yoğun bir çalışma gereken iş olduğu için bireylerin yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmeleri, vardiyalı işte çalışabilecek pozisyonda olmaları gerekmektedir.

TEB, istihdam edilecekleri birim ve alacakları görevden dolayı diksiyonların çok düzgün olmalarını istemektedir. Müşteriye çözüm odaklı çalışabilmeli, hızlı bir şekilde çözümler üretebilmeli, ikna yeteneklerinin kuvvetli olması gerekmektedir. İnsanlar olan iletişimlerin kuvvetli olunması, güler yüzlü, sabırlı ve memnuniyet sağlanabilmelidir. İstanbul’daki alımları için başvuru yapacak adayların Dudullu’ya, Antalya’daki alımları başvuru yapacak bireylerin ise ilgili birime ulaşım problemlerin olmaması gerekmektedir. Antalya’daki özellikle akşam vardiyalarında çalışabilecek durumda olanların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. Akşam vardiya saat aralıkları ise öğlen 14.00 ile gece 23.00 ya da öğlen 15.00 ile gece 0.00 arasıdır. Erkek adayların askerliklerini yapmış ya da en az 2 senelik süreliğine tecil ettirmiş olmalıdırlar.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımları için adaylardan talep edilen bir diğer önemli kriter ise MS Office programları hakkında deneyimli, internetin hızlı bir şekilde kullanabilinmesi istenmiştir.

Başvurular 18 Haziran 2017 Pazar günü sona erecektir.

Türk Ekonomi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.