Denizbank’tan 10.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi!

0

Denizbank, müşterilerinden belge istemeden maksimum 55 bin Türk Lirasına kadar anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Müşterilerine uygun faiz oranları ile anında ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Denizbank, 48 ay vadeye kadar kredi taksitlendirme seçenekleri sunuyor. Yüzde 1,60 faiz oranında başlayan Denizbank İhtiyaç Kredisi kapsamında tüm nakit ihtiyaçları için yararlanmak isteyen bireyler sadece nüfus cüzdanları ile birlikte kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Denizbank İnternet Bankacılığı yardımı ile kredi başvurusu yapabilen bireyler aynı zamanda nüfus cüzdanlarını yanlarında bulunarak bankanın şubesine gidip de ihtiyaç kredisi başvurularına gerçekleştirebilmektedirler.

İnternet ya da mobil bankacılık aracılığı ile anında ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak bireyler maksimum 20 bin Türk Lirasına kadar limitleri vardır. Şubelere gidip başvuruları gerçekleştirecek bireylerin alabilecekleri maksimum kredi tutarı ise 55 bin Türk Lirasıdır. Müşterileri hafta sonları ve resmi tatiller olmak üzere her gün sabah 09.00 saati ile akşam 21.00 saati arasında başvurularını gerçekleştirebilmektedirler.

Denizbank gerekli gördüğü durumlarda bireylerden ek belgeler talep edebilir, kefil isteyebilmektedir. 3 ay ile 24 arasında kredi vadelendirmelerinde yüzde 1,69 oranında, 25 ay ile 48 ay arasındaki vadelendirmelerinde ise yüzde 1,78 oranında faiz oranları uygulayan banka, faiz oranlarını isterse değiştirebilme hakkında sahiptir.

48 ay vadeli 10 bin Türk Lirası tutarında Denizbank anında ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen bir bireyin aylık ödemesi 320,73 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Kredi kullandırımı karşılığında tahsis ücreti alan banka 10 bin Türk Lirası için 52,5 Türk Lirası ücret alıp, bu ücrete BSMV’yi dahil etmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın