Ana SayfaKredilerDenizbank'tan 10.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi!

Denizbank’tan 10.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, müşterilerinden belge istemeden maksimum 70 bin TL’ye kadar anında ihtiyaç kredisi sunuyor.

Müşterilerine uygun faiz oranları ile anında ihtiyaç kredisi imkânı sağlayan Denizbank, 36 ay vadeye kadar kredi taksitlendirme seçenekleri sunuyor. Yüzde 1,79 faiz oranında başlayan Denizbank İhtiyaç Kredisi kapsamında tüm nakit ihtiyaçları için yararlanmak isteyen bireyler sadece nüfus cüzdanları ile birlikte kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Denizbank İnternet Bankacılığı yardımı ile kredi başvurusu yapabilen bireyler aynı zamanda nüfus cüzdanlarını yanlarında bulunarak bankanın şubesine gidip de ihtiyaç kredisi başvurularına gerçekleştirebilmektedir.

Denizbank Anında İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Denizbank Anında İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?
Denizbank Anında İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

İnternet ya da mobil bankacılık aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak bireyler maksimum 20 bin Türk lirasına kadar limitleri vardır. Şubelere gidip başvuruları gerçekleştirecek bireylerin alabilecekleri maksimum kredi tutarı ise 70 bin Türk Lirası’dır. Müşterileri hafta sonları ve resmî tatiller olmak üzere her gün sabah 09.00 saati ile akşam 21.00 saati arasında başvurularını gerçekleştirebilmektedirler.

Denizbank Anında İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları
İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Denizbank gerekli gördüğü durumlarda bireylerden ek belgeler talep edebilmekte, kefil isteyebilmektedir. 3 bin TL kredi başvurusunda 3 ay ile 36 arasında kredi vadelendirmeleri için yüzde 1,79 oranında, 10 bin TL kredi başvurularındaysa 3 ay ile 48 ay arasındaki vadelendirmeleri içinse yüzde 2,19 oranında faiz oranları uygulayan banka, talep ettiği takdirde faiz oranlarını değiştirebilme hakkında sahiptir. Ayrıca 100 bin TL ve üzer kredi başvurularında da daha yüksek bir kredi faiz oranı uygulanabilmektedir.

36 ay vadeli 10 bin Türk Lirası tutarında Denizbank anında ihtiyaç kredisi imkanından yararlanmak isteyen bir bireyin aylık ödemesi 440,28 TL’ye tekabül etmektedir. Kredi kullandırılması karşılığında tahsis ücreti alan banka, 10 bin Türk Lirası için 50 TL ücret alıp, bu ücrete BSMV’yi dahil etmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...