Burgan Bank İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi (Part-Time) Personel Alımları!

Burgan Bank İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi (Part-Time) Personel Alımları! Detaylar İçin...

0
Burgan Bank İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi Personel Alımları!

Burgan Bank tarafından banka iş ilanları takipçilerini ilgilendiren bir duyuru yapıldı.

Burgan Bank Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Burgan Bank’ın yaptığı banka personel alımları bilgilendirmesinde Part-Time İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç olduğu, başvuru sahiplerinin ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru şartlarının neler olduğu, en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği, yeni personellerin işe başladıktan sonra hangi görevlerde bulunacakları gibi ayrıntılar paylaşıldı. Banka iş başvurusu yaparak Burgan Bank bünyesinde çalışma talebini ileten kişilerin üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun veya bu bölümlerde öğrenci olması gerekiyor. Başvuru sahiplerinde aranan şartlar arasında;

  • Güler yüzlü ve pozitif olması,
  • Kariyer hedefin olması,
  • İngilizce biliyor olması,
  • 7/24 vardiya sisteminde çalışabiliyor olması,
  • Telefonda iletişim, ikna ve problem çözme yeteneklerine sahip olması,
  • İyi seviyede bilgisayar kullanabiliyor olması,
  • Askerliğini yapmış veya en az iki yıl daha tecilli olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Denizbank Lise Mezunu İletişim Merkezi Asistanı Alımı Yapıyor!

Burgan Bank İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi İş Başvuruları

Burgan Bank iş ilanları ile ilgilenen adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması da Banka tarafından istenirken, bankacılık alanında kariyer planları olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Burgan Bank iş başvuruları ilgili departmanca 4 Mart 2020 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-iletisim-merkezi-musteri-temsilcisi-part-time-2457178
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın