Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Yatırım Bankası Engelli, Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası Engelli, Lise Mezunu Personel Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Engelli Lise Mezunu Personel alımları yapılacağı bildirildi.

Aktif Yatırım Bankası Engelli Personel Alımı

Müşterilerini şubeye getirmek zorunda kalmadan kendileri müşterilerinin yanına giden, müşterileri neredeyse orada olmayı prensip haline getiren, yaygın bir hizmet ağına sahip olan ve Doğrudan Bankacılık modelini benimseyip, ülkemizde ilk ve tek Doğrudan Bankası olan Aktif Yatırım Bankası kadrolarına engelli banka personel alımları yapıyor.

Aktif Yatırım Bankası’nın yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olmaları yeterli olurken, ön lisans ve lisans mezunu adayları da bünyesinde istihdam etmek için kapılarını açıyor. Zamanla şube ağını genişletip kadrolarını büyüten Aktif Yatırım Bankası alım yapacağı engelli banka personel alımlarına başvuru yapacak adayların insanlarla olan ilişki ve iletişimlerinin kuvvetli, etkili olmalarını, bankayı en iyi şekilde temsil edebilmelerini, koordinasyon yeteneklerinin gelişmiş olmalarını istemektedir.

Ekip çalışması gerektirecek bankanın açık pozisyonlarında adayların ekip çalışmalarında başarılı olmaları istenmektedir. Sorumluluk bilinci yerinde olan, aldıkları sorumlulukları yerinde ve en hızlı şekilde yerine getiren adayları tercih edecek olan Aktif Yatırım Bankası aynı zamanda adayların MS Office programları hakkında donanımlı olmalarını istemektedir. Adaylar bilgisayarı hızlı bir şekilde kullanabilmelidir.

Son Başvuru Ne Zaman?

Tecrübesiz adayların da başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Adayların Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı olan engelli kadrosuna çalışabileceğine dair belgelerinin olmaları ve bu belgelerin yüzde 40 üzerinde engel durumu içermeleri gerekmektedir. Son başvuru tarihi 05 Ağustos 2019 Pazartesi günüdür.

Aktif Yatırım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-engelli-genel-basvuru-2091945
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
66TakipçilerTakip Et
2,234TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

ING Bank İş İlanları: 2023 Haziran

ING Bank iş ilanlarında Haziran ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...

Kuveyt Türk İş İlanları: 2023 Haziran

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk iş...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2023 Haziran

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de gelişmeyi...

Şekerbank İş İlanları: 2023 Haziran (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için en...

Garanti BBVA İş İlanları: 2023 Haziran (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

Yeni Merkez Bankası Başkanı Belli Oldu: Tarihinde İlk Kadın Başkan!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla hayata geçirilen atamalara yönelik karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna...