Ana SayfaKrediler10 Yıl Vadeli Konut Kredisi ING Bank'tan!

10 Yıl Vadeli Konut Kredisi ING Bank’tan!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

ING Bank, yüzde 1,05’den başlayan faiz oranları ile uzun vadeli konut kredisi sunuyor.

Yıllardır ev hayali kuran, kendi evlerinin sahibi olmak isteyen müşterileri için uygun faizli konut kredisi imkanı sunan ING Bank, 120 ay vadeye kadar ödeme planı seçenekleri sunuyor. Uygun ödeme planı imkanı sağlayan ING Bank, müşterilerinin hayalleriniz gerçekleştiriyor.

3 ile 36 ay arasındaki vade sürelerinde yüzde 1,05, 37 ile 60 ay arasındaki vade sürelerinde yüzde 1,08 ve 61 ile 120 ay arasındaki vade sürelerinde yüzde 1,12 oranında konut kredisi faiz oranları uygulayan banka kredi başına 650 Türk Lirası tutarına ekspertiz ücreti alıyor.

ING Bank konut kredisi kapsamında kredilerini erkenden kapatmak isteyen müşterilerin geriye kalan kredi vadesi 36 ayın üzerinde ise alınan kredinin yüzde 2’si oranında ve yine benzer şekilde geriye kalan kredi vadesi 36 ayın altında ise alınan kredinin yüzde 1’i oranında banka müşterilerinden ücret talep ediyor.

10 yıl vadeli 100 bin Türk Lirası tutarında ING Bank konut kredisi almak isteyen bireyin aylık ödeyeceği faiz oranı yüzde 1,12’dir. Banka müşterilerine eşit taksitli, ara taksitli ve esnek taksit ödemeli olmak üzere çeşitli ödeme seçenekleri sunmaktadır. 188,8 Türk Lirası tutarında ipotek tesis ücreti alan banka, 239 Türk Lirası tutarında da hayat sigortası ücreti almaktadır. Hayat sigortası ücreti müşteriden müşteriye göre değişiklik göstermektedir.

ING Bank konut kredisi başvurusu için bireylerin banka şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.