Ana SayfaGündemQNB Finansbank'tan Uygun Faizli Konut Kredisi!

QNB Finansbank’tan Uygun Faizli Konut Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank, müşterilerine satın aldıkları evin eksper değerinin yüzde 80’i kadar uzun vadeli ödemeler ile konut kredisi imkanı sunuyor.

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranları sabit olup, vade ve kredi tutarına göre değişmemektedir. Azami vade süresini 180 ay olarak belirleyen QNB Finansbank, müşterilerine uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır. Bireyler isterlerse artan taksitli ödemeler ile, isterlerse azalan taksit ödemeleri ile isterlerse de eşit taksit ödemeleri ile konut kredisi aylık kredilerinin ödemelerini yapabilmektedirler. Bireyler aldıkları konut kredisinin bir ya da birden fazla kredi tutarını erken ödemeyi bankaya talep ettikleri durumda ise konut kredisinden geriye kalan vade süresi 36 ayı geçmiyorsa ödeme yapılan anapara miktarının yüzde 1’i oranında, 36 ayı geçiyorsa yüzde 2’si oranında belirlenen tutarda masraf tahsil edilmektedir. QNB Finansbank konut kredisi sadece konut tipi mesken olarak görülen gayrimenkul alımı için kullanılmaktadır.

Müşterilerine en uygun konut kredisi veren banka uygun faiz oranları ile konut kredisi imkanı sunmaktadır. QNB Finansbank söz konusu kredi kullanımında yüzde 0,90 oranından başlayan faiz oranları uygulamaktadır. 3 ile 24 ay arasındaki vadelerde yüzde 0,90, 25 ile 60 ay arasında vadelerde yüzde 0,93 , 26 ile 180 ay arasındaki vadelerde ise yüzde 0,95 oranında aylık faiz uygulamaktadır.

QNB Finansbank konut kredisi başvurusu için banka şubesine gitmek, giderken de bankanın istediği belgeleri getirmek gerekmektedir. Banka bireylerden konut kredisi kapsamında nüfus cüzdanı, ikametgah belgesine ek olarak satın alınan eve ait olan belgelerin de getirilmesini talep etmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.