QNB Finansbank, müşterilerine satın aldıkları evin eksper değerinin yüzde 80’i kadar uzun vadeli ödemeler ile konut kredisi imkanı sunuyor.

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranları sabit olup, vade ve kredi tutarına göre değişmemektedir. Azami vade süresini 180 ay olarak belirleyen QNB Finansbank, müşterilerine uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır. Bireyler isterlerse artan taksitli ödemeler ile, isterlerse azalan taksit ödemeleri ile isterlerse de eşit taksit ödemeleri ile konut kredisi aylık kredilerinin ödemelerini yapabilmektedirler. Bireyler aldıkları konut kredisinin bir ya da birden fazla kredi tutarını erken ödemeyi bankaya talep ettikleri durumda ise konut kredisinden geriye kalan vade süresi 36 ayı geçmiyorsa ödeme yapılan anapara miktarının yüzde 1’i oranında, 36 ayı geçiyorsa yüzde 2’si oranında belirlenen tutarda masraf tahsil edilmektedir. QNB Finansbank konut kredisi sadece konut tipi mesken olarak görülen gayrimenkul alımı için kullanılmaktadır.

Müşterilerine en uygun konut kredisi veren banka uygun faiz oranları ile konut kredisi imkanı sunmaktadır. QNB Finansbank söz konusu kredi kullanımında yüzde 0,90 oranından başlayan faiz oranları uygulamaktadır. 3 ile 24 ay arasındaki vadelerde yüzde 0,90, 25 ile 60 ay arasında vadelerde yüzde 0,93 , 26 ile 180 ay arasındaki vadelerde ise yüzde 0,95 oranında aylık faiz uygulamaktadır.

QNB Finansbank konut kredisi başvurusu için banka şubesine gitmek, giderken de bankanın istediği belgeleri getirmek gerekmektedir. Banka bireylerden konut kredisi kapsamında nüfus cüzdanı, ikametgah belgesine ek olarak satın alınan eve ait olan belgelerin de getirilmesini talep etmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın