Vakıfbank 3 Ayda 1 Ödemeli İhtiyaç Kredisi

0

En güvenilir bankalar arasında sıra dışı kredi kampanyasına yoğun ilgi artıyor.

İhtiyaç dahilinde kullanılan kredilerin her geçen güne kıyasla başvuran ve talep gören sayıları çoğalmaya doğru ilerlemekte. Nakit ihtiyacı olan bireylerin tamamı için çok avantajlı kampanyalar, 3 ayda bir olarak geri ödemeli avantajlı fırsatlar bulunuyor. Büyük fırsat kapısı aralayan 3 ayda bir ödeme sistemi Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında en yoğun ilgi ve talep gören kampanyasıdır. Üstelik yıllık faiz oranları diğer kredi seçeneklerine göre çok uygun rakamlarda sunuluyor. Kredi seçenekleri içerisinde bir yıllık özel hayat sigortası tutarı, kişilerin kredi masraf çizelgesine yansıtılıyor.

Uzun vadeleri olmak üzere en iyi kampanyalar arasında yer alıyor.

Erteleme dahil olmak üzere 48 aya varan çok uygun kredi faizleri yaptırımı ile bir çok alanda fayda sağlamakta. Kredi seçeneğinden yararlanmak için;

– Kamu alanı kurum ve kuruluşlarında kadrolu personel olmak gerekiyor.

– Çalışan memur ve işçiler özel olarak faydalanabiliyor.

Ödeme seçenekleri kişilerin tamamen kendi inisiyatifi doğrultusunda tercih ediliyor.

 – Aylık taksit imkanı,

– 3 ay ödeme dönemsiz, eşit taksit imkanı

– 3 ayda bir taksitli,

– değişebilen süreçler arasında ödeme seçenekleri.

Gibi birçok alanda farklılık içermesinin yanı sıra, faiz oranları vade ve aylık faiz oranları değişiklik gösterebiliyor. Müşterilerden alınan kredi tahsis oranları ise çok cüzi rakamlar arasında belirlenerek kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlanmakta. İlk ödeme zamanlarında ödemesiz durumlarda dahil olmak üzere erteleme faiz tutarları hesaplanarak beraberinde tahsil edilebiliyor. Kredi imkanından faydalanmak için kişilerin banka takibine girmemiş olması ve yeterli kredi puanına ulaşmış olması şartı bulunuyor. Özel ihtiyaç kredileri kapsamında alınan faiz tutarları, kredi için talep edilen vadenin kısalmasına göre farklı değişiklikler göstermektedir. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın