Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank 2017 Personel Alımları

Akbank 2017 Personel Alımları

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

840 şubesi bulunan ve yaklaşık olarak 14 bin personeli ile birlikte yaygın bir iletişim ağına sahip olan Akbank, şubeleri dışında bir çok kanal ile müşterileri ile iletişim halindedir. Çağrı Merkezi, 4500’e yakın ATM, 460 binin üzerinde POS terminali ve Akbank Direkt Mobil kanalları ile müşterilerine hizmet sunan Akbank faaliyetlerini ger geçen gün artırmaktadır.

Müşterilerine sunduğu avantajlı hizmetler, gelişen hizmet ağı ve sürekli büyüyen ve güçlenen kadrosu olan Akbank bir çok alanda banka personel alımları yapıyor.

57 açık pozisyonunun bulunduğunu duyuran Akbank, bir çok farklı alan için banka iş ilanı yayınlamıştır.

Gişe Yetkilisinden Çağrı Merkezi Yetkilisi, Yönetici Asistanından Bilgi Güvenliği Uzmanı, Güvenlik İzleme Yetkilisinden Nakit Operasyon Yetkilisine kadar pek çok farklı pozisyonlarda alımlar yapacağını duyuran Akbank her pozisyonda farklı kriterler sunmuştur. 

Mevzuatlara uygun olarak bankayı en iyi şekilde temsil edebilme kriterini tüm pozisyonlarda öncelikli olarak belirleyen banka, başvuru yapacak adayların da aynı şekilde yapmasını istemektedir.

Bazı pozisyonlarda tecrübe istenmezken bazı alanlarda tecrübe, ingilizce bilgisi, alanlara göre değişiklik gösteren program bilgi ve donanımı, yaş sınırı kriterleri konmuştur. Yine bazı pozisyonlarda lise mezunu olmak yeterliyken bazı pozisyonlarda en az üniversiteden mezun olmak gerekmektedir.

Engelli personel alımları da yapan banka, söz konusu adayların engelli raporlarının derecesinin yüzde 40 seviyesinin üzerinde olmasını istemektedir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,212TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.