840 şubesi bulunan ve yaklaşık olarak 14 bin personeli ile birlikte yaygın bir iletişim ağına sahip olan Akbank, şubeleri dışında bir çok kanal ile müşterileri ile iletişim halindedir. Çağrı Merkezi, 4500’e yakın ATM, 460 binin üzerinde POS terminali ve Akbank Direkt Mobil kanalları ile müşterilerine hizmet sunan Akbank faaliyetlerini ger geçen gün artırmaktadır.

Müşterilerine sunduğu avantajlı hizmetler, gelişen hizmet ağı ve sürekli büyüyen ve güçlenen kadrosu olan Akbank bir çok alanda banka personel alımları yapıyor.

57 açık pozisyonunun bulunduğunu duyuran Akbank, bir çok farklı alan için banka iş ilanı yayınlamıştır.

Gişe Yetkilisinden Çağrı Merkezi Yetkilisi, Yönetici Asistanından Bilgi Güvenliği Uzmanı, Güvenlik İzleme Yetkilisinden Nakit Operasyon Yetkilisine kadar pek çok farklı pozisyonlarda alımlar yapacağını duyuran Akbank her pozisyonda farklı kriterler sunmuştur. 

Mevzuatlara uygun olarak bankayı en iyi şekilde temsil edebilme kriterini tüm pozisyonlarda öncelikli olarak belirleyen banka, başvuru yapacak adayların da aynı şekilde yapmasını istemektedir.

Bazı pozisyonlarda tecrübe istenmezken bazı alanlarda tecrübe, ingilizce bilgisi, alanlara göre değişiklik gösteren program bilgi ve donanımı, yaş sınırı kriterleri konmuştur. Yine bazı pozisyonlarda lise mezunu olmak yeterliyken bazı pozisyonlarda en az üniversiteden mezun olmak gerekmektedir.

Engelli personel alımları da yapan banka, söz konusu adayların engelli raporlarının derecesinin yüzde 40 seviyesinin üzerinde olmasını istemektedir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın