Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank 2017 Personel Alımları

Akbank 2017 Personel Alımları

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

840 şubesi bulunan ve yaklaşık olarak 14 bin personeli ile birlikte yaygın bir iletişim ağına sahip olan Akbank, şubeleri dışında bir çok kanal ile müşterileri ile iletişim halindedir. Çağrı Merkezi, 4500’e yakın ATM, 460 binin üzerinde POS terminali ve Akbank Direkt Mobil kanalları ile müşterilerine hizmet sunan Akbank faaliyetlerini ger geçen gün artırmaktadır.

Müşterilerine sunduğu avantajlı hizmetler, gelişen hizmet ağı ve sürekli büyüyen ve güçlenen kadrosu olan Akbank bir çok alanda banka personel alımları yapıyor.

57 açık pozisyonunun bulunduğunu duyuran Akbank, bir çok farklı alan için banka iş ilanı yayınlamıştır.

Gişe Yetkilisinden Çağrı Merkezi Yetkilisi, Yönetici Asistanından Bilgi Güvenliği Uzmanı, Güvenlik İzleme Yetkilisinden Nakit Operasyon Yetkilisine kadar pek çok farklı pozisyonlarda alımlar yapacağını duyuran Akbank her pozisyonda farklı kriterler sunmuştur. 

Mevzuatlara uygun olarak bankayı en iyi şekilde temsil edebilme kriterini tüm pozisyonlarda öncelikli olarak belirleyen banka, başvuru yapacak adayların da aynı şekilde yapmasını istemektedir.

Bazı pozisyonlarda tecrübe istenmezken bazı alanlarda tecrübe, ingilizce bilgisi, alanlara göre değişiklik gösteren program bilgi ve donanımı, yaş sınırı kriterleri konmuştur. Yine bazı pozisyonlarda lise mezunu olmak yeterliyken bazı pozisyonlarda en az üniversiteden mezun olmak gerekmektedir.

Engelli personel alımları da yapan banka, söz konusu adayların engelli raporlarının derecesinin yüzde 40 seviyesinin üzerinde olmasını istemektedir.

Akbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.