Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank Birlikte Çalışacak Ekip Arkadaşları Arıyor

Anadolubank Birlikte Çalışacak Ekip Arkadaşları Arıyor

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank geçtiğimiz günlerde bir iş ilanı yayımladı. Banka bünyesinde, birlikte çalışabileceği engelli kadrosunda istihdam edilecek yeni ekip arkadaşları arıyor.

Anadolubank yayımladığı ilana göre, muhtelif pozisyonlarda, yani birbirinden farklı pozisyonlarda değerlendirmek üzere engelli olan eleman alımı yapmaya hazırlanıyor. Üstelik banka tecrübe şartı da aramıyor.

Anadolubank yayımlamış olduğu iş ilanında, bu ilana başvuracak adayların en az Lise mezunu olmasını ve bunun yanında ön lisans, yüksek lisans, ya da doktora öğrencisi ya da mezunu olan herhangi kişilerin olabileceği bilgisine de yer verdi.

AnadoluBank’ın Ekip Arkadaşları İçin Aradığı Nitelikler Neler?

AnadoluBank A. Ş., İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında istihdam edeceği ekip arkadaşlarında öncelikle, Türkiye İş Kurumu’na (İŞKUR) kayıtlı olan ve ayrıca engelli personel kadrosu içerisinde istihdam edilmeye müsait olan kişiler olması niteliğine bakıyor. Ayrıca bununla birlikte banka iş ilanına başvuracak kişilerin MS Office Programlarını kullanabilen kişiler olmasına özen gösteriyor. İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüze sahip, kişiler olması da aranan nitelikler arasında yer alıyor.

Ayrıca Anadolubank’ın, bünyesinde çalıştıracağı ekip arkadaşlarının en az 20 yaşında, en fazla ise 30 yaşında olması, öncelikli tercihleri arasında bulunuyor. Yani bu yaş aralığında başvuracak adayların öncelikleri bulunuyor. Açık olan pozisyon engelli eleman üzerine olduğu için, yine bu iş ilanına başvuracak adayların, tam teşekküllü hastanelerden alınmış, yüzde 40 ve üzeri bir derecede engeli olduğuna dair bir belgesi olması da Anadolubank’ın aradığı en büyük nitelik olarak bildiriliyor.

Anadolubank’ın Çalışanlarına Sunduğu Olanakları Nelerdir?

Anadolubank yıllardır süre gelen bir çalışma yöntemi uyguluyor. Banka, hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermesi sebebiyle, çalışanlarının mesai saatleri 9 saati buluyor. Ayrıca Anadolubank, çalışanlarına bir de özel sağlık sigortası ve servis hizmeti de sunuyor  ve bunun yanı sıra bir de çalışanlarına özel aylık olmak üzere yemek kartları da tahsis ediyor.

Sizlerde Anadolubank’ın bu iş ilanına uygun kriterlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve bankanın sunmuş olduğu bu şartlar altında çalışmak isterseniz aşağıda linki adres çubuğunuza yapıştırarak iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz;

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-genel-basvuru-1745324?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.