Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Kuveyt Türk Katılım Bankası, müşterilerinin istek ve şikayetlerini almak, müşterileri kurum hakkında bilgilendirmek, müşterilerinin istekleri doğrultusunda ilgili birimlere yönlendirmek yapmak, müşterilerin gerekli durumlarda uygun koşullarda bankacılık işlemlerini yapmak ve benzeri gibi görevleri yapmak üzere Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları yapacağını duyurdu.

Banka iş ilanı yayınlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, adayları Çağrı Merkezi Müdürlüğünde istihdam edecek olup, yeniliklere daima açık olan, müşteri odaklı hizmet verecek takım arkadaşları aradığını duyurdu.

Kuveyt Türk’ün yayınladığı banka personel alım ilanına başvuru yapacak adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Bölümler için kriter koyan banka, İktisat, İstatistik, Ekonometri, Maliye, İşletme, Uluslararası Ticaret, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler ve benzeri gibi İİBF’nin diğer bölümlerinde mezun olmuş adayların başvurularını değerlendirmeye alacaktır.

Sürekli ve tam zamanlı, finans, operasyon departmanında istihdam edilecek olan bireylerin bilgisayar ve office programları hakkında donanımlı bilgiye sahip olmaları, ileri seviyede kullanabiliyor olmaları gerekmektedir. Ekip çalışması gerektirecek Çağrı Merkezi Yetkilisi pozisyonu için adayların bu ortama uyum sağlayabilmeleri istenmektedir. Aynı zamanda söz konusu pozisyon yoğun bir iş temposu da gerektirecektir. Bireylerin yoğun iş temposuna ayak uydurabilmeleri, esnek çalışma saatlerinde görev alabilecek pozisyonda olmaları gerekmektedir.

İstanbul ve Kocaeli illerindeki şubeleri için ilan açan Kuveyt Türk Katılım Bankası, adaylarında bu illerdeki ilgili birimlere ulaşım problemlerinin olmaması, hatta mümkünse bu illerde ikamet ediyor olmalarını talep etmiştir. Erkek bireylerin ise askerlikle ilişiğinin kalmamış ya da muaf olmuş olmaları istenmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-1720590?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.