Kuveyt Türk Katılım Bankası, müşterilerinin istek ve şikayetlerini almak, müşterileri kurum hakkında bilgilendirmek, müşterilerinin istekleri doğrultusunda ilgili birimlere yönlendirmek yapmak, müşterilerin gerekli durumlarda uygun koşullarda bankacılık işlemlerini yapmak ve benzeri gibi görevleri yapmak üzere Çağrı Merkezi Yetkilisi alımları yapacağını duyurdu.

Banka iş ilanı yayınlayan Kuveyt Türk Katılım Bankası, adayları Çağrı Merkezi Müdürlüğünde istihdam edecek olup, yeniliklere daima açık olan, müşteri odaklı hizmet verecek takım arkadaşları aradığını duyurdu.

Kuveyt Türk’ün yayınladığı banka personel alım ilanına başvuru yapacak adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Bölümler için kriter koyan banka, İktisat, İstatistik, Ekonometri, Maliye, İşletme, Uluslararası Ticaret, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler ve benzeri gibi İİBF’nin diğer bölümlerinde mezun olmuş adayların başvurularını değerlendirmeye alacaktır.

Sürekli ve tam zamanlı, finans, operasyon departmanında istihdam edilecek olan bireylerin bilgisayar ve office programları hakkında donanımlı bilgiye sahip olmaları, ileri seviyede kullanabiliyor olmaları gerekmektedir. Ekip çalışması gerektirecek Çağrı Merkezi Yetkilisi pozisyonu için adayların bu ortama uyum sağlayabilmeleri istenmektedir. Aynı zamanda söz konusu pozisyon yoğun bir iş temposu da gerektirecektir. Bireylerin yoğun iş temposuna ayak uydurabilmeleri, esnek çalışma saatlerinde görev alabilecek pozisyonda olmaları gerekmektedir.

İstanbul ve Kocaeli illerindeki şubeleri için ilan açan Kuveyt Türk Katılım Bankası, adaylarında bu illerdeki ilgili birimlere ulaşım problemlerinin olmaması, hatta mümkünse bu illerde ikamet ediyor olmalarını talep etmiştir. Erkek bireylerin ise askerlikle ilişiğinin kalmamış ya da muaf olmuş olmaları istenmektedir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-1720590?

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın