Yapı Kredi Bankası'ndan 10.000 TL Bayram Kredisi!

Yapı Kredi Bankası'ndan 10.000 TL Bayram Kredisi!

Kişisel gelişimi sosyal sorumluluk, bankacılık ve liderlik alanlarında kendini sürekli geliştiren, üniversite öğrencilerine, çalışan ailelere, sosyal projeler ve müşterilerine finansman destekleri sağlayan Yapı Kredi Bankası, bayram, tatil ve benzeri gibi özel için sürekli günler uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyor.Kişisel gelişimi sosyal sorumluluk, bankacılık ve liderlik alanlarında kendini sürekli geliştiren, üniversite öğrencilerine, çalışan ailelere, sosyal projeler ve müşterilerine finansman destekleri sağlayan Yapı Kredi Bankası, bayram, tatil ve benzeri gibi özel için sürekli günler uygun faizli ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenliyor.

2017 Ramazan Bayramı için ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Yapı Kredi Bankası, yüzde 1,33'ten başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile 48 ay vadeye kadar ödeme planı imkanları sağlıyor. Günde 10 Türk Lirası ödeme imkanları ile 10 bin Türk Lirası finansman desteği veren Yapı Kredi, müşterilerinin bayramlarını daha rahat geçirmelerine, nakite sıkışmamalarını istiyor. Hızlı ihtiyaç kredisi olanağını sağlayabilmek için bir çok farklı kanaldan başvuru yapma imkanı sağlayan Yapı Kredi, yine çeşitli kredi geri ödemesi imkanı veriyor.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için birer boşluk ile kredi türünü, tc kimlik numaranızı ve aylık net gelirinizi yazıp 4411'e göndermeniz,telefon bankacılığı ile başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız 444 0 444'ü aramanız ya da ATM'den başvuru yapmak istiyorsanız Yapı Kredi Bankası ATM'sine gitmeniz gerekmektedir. Başvurularını şubelerden gerçekleştirmek isteyenlerin ise aylık net gelirlerini gösteren belgeyi ve nüfuz cüzdanlarını getirmeleri gerekiyor.

2017 Bayram Kredisi başvuruları 23 Haziran Cuma gününe kadar geçerli olup, kampanya 23 Haziran'dan sonra sona erecektir. Başvurularını şubeye gitmeden gerçekleştiren bireylerin başvurularının onaylanması halinde, şubeye gitmeleri, şubeye giderken de bankanın gerekli gördüğü belgeleri getirmeleri gerekiyor.Yapı Kredi Bankası uygun faizli ihtiyaç kredisi ihtiyaç kredisi kampanyası ihtiyaç kredisi faiz oranları ihtiyaç kredisi başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?