TEB Şube İşlem Yetkilisi Alımları Yapıyor!

TEB Şube İşlem Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Orta ölçekli bankalar arasında yenilikçi müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı ve lider olmayı hedefleyen Türk Ekonomi Bankası (TEB), hem müşterileri hem de çalışanları için ülkemizin en iyi, en yenilikçi bankası olmayı öngörmektedir. Müşterilerine sunduğu hizmetler ve kadrosundaki uzman ekibi ile kendini sürekli başarıya yükselten TEB, açık pozisyonlarına banka personel alımları yapacağını duyurdu.Orta ölçekli bankalar arasında yenilikçi müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı ve lider olmayı hedefleyen Türk Ekonomi Bankası (TEB), hem müşterileri hem de çalışanları için ülkemizin en iyi, en yenilikçi bankası olmayı öngörmektedir. Müşterilerine sunduğu hizmetler ve kadrosundaki uzman ekibi ile kendini sürekli başarıya yükselten TEB, açık pozisyonlarına banka personel alımları yapacağını duyurdu.

Şube İşlem Yetkilisi alımları gerçekleştireceğini duyuran TEB, İstanbul ve Afyon'da istihdam etmek üzere banka iş ilanı yayınladı.

Afyon'da istihdam edeceği bireylerin en az meslek yüksek okulu ya da lisans mezunu olmalarını isteyen TEB, İstanbul'da istihdam edeceği bireyler için bu kriteri en az ön lisans olarak belirlemiştir.

TEB, Afyon için dönemsel bazlı şube işlem yetkilisi alımı gerçekleştireceğini, ancak İstanbul için sürekli ve tam zamanlı istihdam imkanın sağlanacağını belirtmiştir. İstanbul'da görev alacak bireylerin en az 2 senelik deneyimlerinin bulunması gerekmektedir.

Asya kıtasında bulunan şubesi için banka personel alımı gerçekleştirecek olan TEB, adayların bu lokasyona ulaşım problemlerinin bulunmamasını istemektedir.

Her iki lokasyondaki şubesi için de başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini yapmış olma kriteri koyan TEB, adayların takım çalışmalarında başarılı olmalarını, müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş, müşterilere kaliteli hizmet verebilen, güler yüzlü ve sıcak davranan adayların başvuru yapmasını talep etmiştir.

Finans departmanında görev alacak bireylerin son başvuru tarihi 18 Haziran olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra Türk Ekonomi Bankası başvuruları değerlendirip, adaylarla iletişime geçecektir.

TEB tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-sube-islem-yetkilisi-1798639?

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-deneyimli-sube-islem-yetkilisi-1708722?TEB Banka iş ilanı banka personel alımları Türk Ekonomi Bankası Şube İşlem Yetkilisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?