TEB Şube İşlem Yetkilisi Alımları Yapıyor!

0
TEB Şube İşlem Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Türk Ekonomi Bankası banka personel alımları ile yaptığı duyuruda Nevşehir’deki şubelerinde istihdam etmek için dönemsel banka personel alımı yapacak.

Başlıklar

TEB Yeni Personeller Arıyor

Dönemsel Şube İşlem Yetkilisi iş ilanı yayınlanan Türk Ekonomi Bankası, söz konusu iş ilanına başvuruda bulunacak bireylerin Nevşehir’de ikamet ediyor olmalarını ya da bu lokasyona ulaşım problemlerinin bulunmamasını istemektedir.

Sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek için banka personel alımı yapan TEB, tüm adayların;

  • En az ön lisans mezunu olmaları,
  • Ekip çalışmalarında başarılı olan, ekibe uyum sağlayabilecek olmaları,
  • Dinamik bir çalışma ortamında aktif olabilmeleri,
  • Erkek adaylar için ise askerliği tamamlamış olmaları,
  • Müşteri odaklı çalışmaları,
  • Çözüm odaklı olmaları,
  • Bankanın misyon ve vizyonunu en iyi şekilde gösterebiliyor olmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Açılan banka iş ilanına başvurular ise 20 Nisan 2020 tarihinde sona erecektir. Banka uygun gördüğü aday ile iletişme geçecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turk-ekonomi-bankasi-a-s-sube-islem-yetkilisi-donemsel-2470377
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın