Advert Advert Advert

Denizbank İş Analisti Alımları Yapıyor!

Denizbank İş Analisti Alımları Yapıyor!
Denizbank İş Analisti Alımları Yapıyor! Pınar Çürük -

Denizbank, İş Analisti alımları yapacağını duyurdu.

Denizbank, İş Analisti alımları yapacağını duyurdu.

Bünyesinde istihdam etmek üzere, yapılan projelerde, ilgili iş kolları ile birlikte iletişim de koordinasyonunun sağlanması için banka personel alımları yapacağını duyuran Denizbank, en az üniversite mezunu, 3 yıl alanında deneyim sahibi olmuş İş Analisti alımları gerçekleştirecek.

2017 banka personel alımları kapsamında pek çok alım gerçekleştiren Denizbank, pek çok alanda bir çok şubesi için ilanlar açtı. Teknik Destek Uzmanınından  Operasyon Destek Görevlisine, Çağrı Merkezi Yetkilisinden Mobil Satış Temsilciliğine kadar pek çok alanda banka iş ilanı yayınlayan banka, kadrolarını genişletmeyi, verdiği hizmetleri daha hızlı bir şekilde daha kaliteli olması için uğraşmaktadır.

Sitem ve kullanıcı kabul testlerinde test desteğini verilmesinden, proje belgelerinin kaliteli ve zamanında hazırlanmasına, raporlamadan bilgilendirmeye kadarki görevlerde istihdam etmek için İş Analisti alımlarına başvuru yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir. Bu bölümler İşletme. Bilgisayar, Matematik, Endüstri, Fizik ve benzeri gibi bölümlerdir. Adayların ileri seviyede ingilizce bilmeleri, buna ek olarak MS Office programları hakkında donanımlı bilgiye sahip, hızlı ve pratik kullanabilme yeteneğinin olması talep edilmektedir. SQL konusunda bilgisi olan adayları tercih edecek olan banka, adaylarda analitik düşünme yeteneğinin gelişmiş olmasını, oluşan problemlere hızlı ve pratik çözümler getirebilmesini istemektedir.

Esnek çalışma saatlerine uyumluluk, takım çalışmalarında başarı gibi kriterlere uygun olan adayların başvuru yapmalarını isteyen Denizbank, erkek adayların da askerliklerini bitirmiş ya da en az 2 sene olmak üzere tecil ettirmiş olmalarını istemektedir.

Denizbank tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/intertech-is-analisti-1672150?

Denizbank İş Analisti 2017 banka personel alımları banka iş ilanı banka personel alımları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Akbank, Dijital İletişim Yöneticisi Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!
Yapı Kredi Bankası, Risk İzleme Uzmanı Alımı Yapacak!