Türkiye Finans'tan Uygun Kar Payı Oranları ile İhtiyaç Finansmanı!

Türkiye Finans'tan Uygun Kar Payı Oranları ile İhtiyaç Finansmanı!

Katılım Bankacılığı esaslarına en uygun şekilde müşterilerinin tüm bireysel ihtiyaçların yönelik finansman kampanyası düzenleyen Türkiye Finans Katılım Bankası, düşük kar payı oranları ile ihtiyaç finansmanı sunuyor.Katılım Bankacılığı esaslarına en uygun şekilde müşterilerinin tüm bireysel ihtiyaçların yönelik finansman kampanyası düzenleyen Türkiye Finans Katılım Bankası, düşük kar payı oranları ile ihtiyaç finansmanı sunuyor.

Müşterilerine her türlü koşullarda her ihtiyaçları için destek olmayı hedefleyen banka, ihtiyaç finansmanı başvuru sürecini en hızlı şekilde tutup, kolaylık sağlamaktadır. Bireylerin isteklerini, ihtiyaçlarını ertelemelerini istemeyen banka, yüzde 1,39'dan başlayan kar payı oranları ile en uygun ihtiyaç finansmanını vermek istiyor.

24 aya kadar olan vadelendirmelerde yüzde 1,39 ve 24 ile 48 ay arasındaki vadelendirmelerde yüzde 1,45 oranında kar payı uygulanıp, 48 aya kadar ödeme imkanları sağlanmaktadır.

Her banka verdiği kredinin belli bir oranı kadar kredi tahsis ücreti yani oluşan dosya masrafları için ek ücret alır. Bu ücret çok cüzi bir miktar olmak ile birlikte, finansmanın binde beşine tekabül eder. Örneğin 10 bin Türk Lirası için dosya masrafı 50 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. Tek seferlik temin edilen bu tutar, kredi vadesi boyunca bir daha alınmaz.

10 bin Türk Lirasını 48 ay vadeli ihtiyaç finansmanı kapsamında almak isteyen bireylerin yüzde 1,39 kar payı oranı ile aylık taksidi 309,01 Türk Lirasına tekabül eder. Aynı vade de alınan 20 bin Türk Liralık finansman için aylık taksit ise 618,02 Türk Lirası yapar. 20 bin Türk Lirası için kredi tahsis ücreti ise 100 Türk Lirası yapar.Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı en uygun ihtiyaç finansmanı 48 ay vadeli ihtiyaç finansmanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?