Burgan Bank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Kampanyası!

Burgan Bank, sıcak bir eve sahip olmak, kendi evlerinin sahibi olmanın hayalini kuran müşterilerine özel konut kredisi kampanyası düzenledi.

Burgan Bank, müşterilerinin kendi ödemelerini kendilerinin belirleyebileceği kolaylıklar ile 120 ay vadeli konut kredisi sağlamaktadır.

Konut kredisi faiz oranları yüzde 1,34’ten başlamaktadır. Faiz oranları vadelere göre farklılık göstermemektedir. Banka sabit faizli konut kredisi imkanı sağlamaktadır.

Alınan kredi tutarının binde beşlik oranı kadar kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Kredi tahsis ücreti bireylerden bir kez tahsil edilmektedir. Kredi vadesi boyunca bir daha alınmamaktadır.  Maliyet oranlarına sigorta haricinde geriye kalan tüm masraflar eklenerek hesaplanmaktadır. Bu ücretler arasında faiz, ekspertiz ücreti, ipotek ücreti, kredi tahsis ücreti, fon ve vergileri kapsamaktadır. Yine bu ücrete DASK, senelik hayat sigortası ile konut sigortası ücretleri de dahil edilmemektedir.

Bireylerin alacakları konut için ilk aşamada bankanın anlaşmalı olduğu SPK lisansı olan bir şirket tarafından belirlenen eksper ile evin değerlemesi yapılır. Yapılan ekspertiz raporunun sonucuna göre finansman verilir. Bu oran ise genelde rapor değerinin yüzde 70’i kadar olmaktadır. Yüzde yüzlük finansman kullanmak isteyen bireyler için banka evleri ipotek tesisi yapar. İpotek ise kredi ödemeleri sona erdiğinde kalkar.

30 Eylül Konut Kredisi Başvurusu Son!

Burgan Bank konut kredisi kampanyasının faiz oranları ve avantajlı koşullarından yararlanmak için son başvuru tarihi 30 Eylül 2017 olarak belirlenmiştir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.